Wpis z mikrobloga

Z której byście oferty pracy skorzystali?

1.
- 7k na rękę
- 17 minut tramwajem dojazdu
- 20 dni zdalnych w roku do wykorzystania
- owocowe czwartki, piccowe piątki, co jakiś czas elegancki piątek, ogólnie dziewczyny na recepcji mega dużo wymyślają atrakcji, wydaje mi się też że lepsza atmosfera w pracy

2.
- 10,5k na rękę
- 29 min tramwajem dojazdu
- raz na tydzień spotkanie w biurze, reszta zdalne
- praktycznie żadnego benefitu pozaplacowego

W obu robotach praktycznie robi się to samo.

#praca #pracbaza #pracait #pytanie #kiciochpyta
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: eh, już miałem pisać, że jeśli to nie bait, to jesteś chyba pierwszą osobą na świecie, która w ogóle rozważa opcję #1, ale zobaczyłem nick i wiem że to bait. Nie bez powodu mam dopisane to:
xetrov - @Goronco: eh, już miałem pisać, że jeśli to nie bait, to jesteś chyba pierws...

źródło: bajciarz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Goronco: Pojedź do oferty numer 1, powiedz, że bierzesz jak dadzą Ci 9-10k, powiedz szczerze o kontrofercie. Jak dadzą, piesz ofertę numer 1, jak nie, bierz ofertę numer 2.
  • Odpowiedz
@Goronco nad czym się tu zastanawiać? W korpo najlepsze co może być to swoboda w podejmowaniu decyzji: „dzisiaj na wasze mordy nie chce mi się patrzeć, zostaje w domu” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco jak możesz w ogóle myśleć o opcji jeden bo oferują w czwartek banana i jabłko, a co miesiąc 3.5k mniej. Do tego w tej drugiej to w ogóle nie musisz nawet przychodzić w czwartek lol
  • Odpowiedz
29 min tramwajem dojazdu


@Goronco: ale jeździsz raz w tygodniu, to i tak dużo zaoszczędzisz czasu

10 minut dłużej nie to nie dużo.


@Patrick_Rowerovsky: ale on i tak w tym przypadku by jeździł tą trasą tylko raz w tygodniu, więc ogólnie dużo krócej będzie podróżować
  • Odpowiedz
@Goronco: mam jota w jotę opcję #1 i bez namysły bym brał #3. 3,5k na rękę i nielimitowana zdalna dla mnie to game changery. Owszem na HO po jakimś czasie wjeżdża zamuła i demotywacja, ale umiem sobie z tym radzić
  • Odpowiedz