Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu umówiłam się na pierwszą randkę z tindera z facetem, którym byłam oczarowana, zauroczona wręcz, byłam tak zestresowana na spotkaniu, że zabrakło mi śliny w gardle, po jakichś 20 minutach typ złapał mnie za rękę jakbyśmy byli małżeństwem z dziesięcioletnim stażem, później z uśmiechem chwycił mnie za nogę i zażartował żebym się rozluźniła, zamurowało mnie, wyszłam z baru w którym się umówiliśmy z pretekstem, że źle się czuję, płakałam całą drogę powrotną, nie jadłam praktycznie nic przez 3 dni, obwiniałam się i wmawiałam sobie że powinno mi się to spodobać skoro to facet za którym szaleje, a czułam się jak najgorsze gówno.

#tinder
  • 349
  • Odpowiedz
@cuks: pewnie moj koment zginie w toni postow przegrywow ze hehe na czarnej knadze to bys skakala.

Imo dobrze sie zachowalas, pierwsze spotkanie to nie jest miejsce na takie intymne zachowania, a twoj lowelaś moglby nie zachowywac sie jak neandertalczyk i podlapywac Cie na 1 spotkaniu.

Zabawa jest wtedy, jak obie strony sie dobrze bawia, jeśli po sytuacji katapultowalas sie ze spotkania to zdecydowany sygnal ze to nie byl odpowiedni
  • Odpowiedz
@cuks: szalejesz za facetem którego poznałaś na 20 minutowej kawie? ( ͡° ͡°)

Albo masz szacunek do siebie albo się puszczasz, trzeba wybrać jedno


@pyszniarz: no nie, z posta wynika że szalała za nim zanim się spotkali czyli pewnie mają kontakt on-line i możliwe ze długi
  • Odpowiedz
po jakichś 20 minutach typ złapał mnie za rękę jakbyśmy byli małżeństwem z dziesięcioletnim stażem, później z uśmiechem chwycił mnie za nogę i zażartował żebym się rozluźniła, zamurowało mnie, wyszłam z baru


@cuks:

A powiedziałaś mu, że sobie nie życzysz i chcesz zachować dystans? Bo dla osoby otwartej to może być normalna sprawa i nic złego i typ mógł nawet nie wiedzieć że zrobił coś źle, skoro czuł coś do
  • Odpowiedz
Kuźwa jako stary chłop (36), prawie 20 lat poza rynkiem matrymonialnym jestem trochę przerażony jakie to teraz skomplikowane :D


@Stah-Schek: Co nie? Jakbym się kiedyś rozstał z moją partnerką, to chyba sobie dam spokój z randkami. Bo mnie oskarżą o lovebombing, gwałt słowny, #!$%@? wie co jeszcze i na stare lata pójdę pierdzieć w pasiak. A ić pan w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@onomatopeja_

@Sinti: ze zlości? raczej z nudów, pije kawkę w pracy, prasówka zrobiona, a lubie wiedzieć komu odpisuje, żeby wiedzieć od razu w jaki sposób go traktować.

To lubisz wiedzieć z kim masz do czynienia aby widzieć jak go traktować, czy od razu za rękę łapiesz? xD
  • Odpowiedz
@cuks: nie słuchaj się wychodków. to bardzo dobrze o tobie świadczy, że nie pozwalasz sobie i ogólnie czujesz dyskomfort jak ktoś zbyt szybko "skraca dystans" między wami. ja jestem facetem, a mam podobnie, nienawidzę kiedy jakaś osoba której jeszcze nie zaufałem nawet, zbyt szybko sobie na zbyt wiele pozwala. zachowałaś się dobrze, nie pozwoliłaś by jakiś fagas sobie na zbyt dużo pozwalał i wyszłaś z randki. pewnie to był zwykły
  • Odpowiedz
@cuks: XDDDD

Jeżeli to nie zarzutka to jest to niewiarygodne że masz problem z takim minimalnym ludzkim kontaktem. Pomijając fakt że akurat Tinder, jeżeli nie wiedziałaś, to apka to spotykania się na seksy - pewnie z 95% spotkań 1sze spotkanie to przygodne łóżkowe wyczyny.

jakby mnie facet złapał za rękę na pierwszej randce to bym wyszła, a jak za nogę to by dostał w ryj. Miej że kręgosłup moralny.


@
  • Odpowiedz
@Flypho
ja #!$%@? co za #!$%@? wpis, tez nic z tego nie rozumiem. Przeciez to #!$%@? tylko ręka?! Za dupe by złapał to bym rozumiał.

Przeciez nawet na ulicy ktos moze podejsc i cie zlapac za rękę. Niektórzy maja przez to traumy?!

Cos dziwnego sie tu #!$%@?. Normalne to tonie
  • Odpowiedz
czekaj co? Czyli facet ci się podobał, ty jemu też, a nie tak było co właściwie?


@wstanczyk: Okazało się, że nie zapewni jej dobrobytu i chce płacić po połowie za jedzenie.
Jak laska beczy i 3 dni nie je bo ją facet dotknął w rękę to znaczy, że terapia wciąż trwa, albo nie została w ogóle podjęta.
  • Odpowiedz