Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu umówiłam się na pierwszą randkę z tindera z facetem, którym byłam oczarowana, zauroczona wręcz, byłam tak zestresowana na spotkaniu, że zabrakło mi śliny w gardle, po jakichś 20 minutach typ złapał mnie za rękę jakbyśmy byli małżeństwem z dziesięcioletnim stażem, później z uśmiechem chwycił mnie za nogę i zażartował żebym się rozluźniła, zamurowało mnie, wyszłam z baru w którym się umówiliśmy z pretekstem, że źle się czuję, płakałam całą drogę powrotną, nie jadłam praktycznie nic przez 3 dni, obwiniałam się i wmawiałam sobie że powinno mi się to spodobać skoro to facet za którym szaleje, a czułam się jak najgorsze gówno.

#tinder
  • 349
  • Odpowiedz
@cuks:

umów się z typem przez apkę stworzoną do szukania szybkiego j3bania gdzie selekcją jest praktycznie sam wygląd

uznaj że złapanie za rękę to przekroczenie granic


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@RudyZibi oczywiście, w dodatku mam śmierdzący oddech, wielki brzuch, brudne uszy i coś tam jeszcze tylko dziecięca wyobraźnia sobie wymyśli żeby poradzić sobie z tym że ktoś może mieć inne zdanie niż ty.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, nie wyobrażam sobie być na randce gdzie jakiś obcy typ mnie obmacuje xD na szczęście jestem z facetem co od początku szanował moje granice i nie łasił się na moją dupę od pierwszych minut pójścia z nim na kawę. Żenada co tu się w komentarzach wyczynia.
  • Odpowiedz
@cuks kochana nie spotykaj się już z tinderowcami w ogóle odpuść sobie spotykanie się z facetami i proszę idź na terapię bo ta obsesja i ten stres to twój największy problem i warto się temu przyjrzeć, stąpasz po cienkiej linie
  • Odpowiedz
@cuks żona kumpla kiedyś wspominała, że do teraz wspomina, jak odprowadził on ją do domu na pierwszej randce i miała żal, że ani jej nie pocałował ani nic

sam wielokrotnie słyszałem od kobiet zarzut, że jestem za bardzo zachowawczy

generalnie nie dogodzisz dla jednych to, że próbujesz nawiązać jakiś fizyczny kontakt jest traumatycznym przeżyciem, dla innych jeśli nie będziesz próbował zostaniesz uznany za dupę wołową xd
  • Odpowiedz
@cuks: jeżeli nie odpowiadało Ci jego zachowanie to mogłaś powiedzieć. Każdy ma swoje preferencje. Dla jednych pierwsza randka to spacer, dla drugich pocałunek będzie okej, a dla jeszcze innych seks na pierwszym spotkaniu jest czymś normalnym. Bardziej od Twoich poglądów przeraża mnie to jak się zachowałas. Na pewno nie jak dorosła osoba, która może stworzyć jaka kolwiek relacje z mężczyzną. Lepiej tak jak pisała różowa powyżej udaj się na jakąś
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: no cóż to współczuję jak musisz się z ludźmi dotykać by ich poznać:p ja nie muszę. Z seksem też czekam a wyobraź sobie na chętnych nie narzekam jak to kobieta, partnera mam i frustratem też nje był. Może po prostu boli cię to, że nie każda kobieta ma ochotę się pieprzyć na pierwszym spotkaniu na żywo albo migdalic? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu o
  • Odpowiedz
@cuks: Ok rozumiem że chwytanie za nogę mogło Ci się nie podobać. Ale co jest złego w złapaniu za rękę? Tym bardziej że typ chciał cię uspokoić.
  • Odpowiedz
dla mnie to jesteś red flag. Sorry, ale dziewczyna jak nie chce kontaktu od początku to co niby planuje, friendzone paromiesięczny?


@miki4ever: kiedyś na FB jedna panna, tak c.a. 40 lat napisała, że o nią to się trzeba starać, pocałować to się da dopiero po półrocznej znajomości. Została wyśmiana chyba przez wszystkich - zarówno mężczyzn jak i kobiety. Już widzę ten tłum kandydatów do półrocznego friendzone, po którym może coś
  • Odpowiedz