Wpis z mikrobloga

Jestem programistą z 4 letnim doświadczeniem. Które auto z salonu? Wszystkie 1.5 benzyna 150 KM. Golf manual, reszta automat.

Mam już różne oferty na Golfa z salonów, ale w sumie to trochę większym kosztem można mieć A3... a znów trochę większym A4...

Zawołam was end of week co kupiłem.

#samochody #motoryzacja #audi #volkswagen #golf #carboners #mechanikasamochodowa #programowanie #programista15k
oficjalne_konto - Jestem programistą z 4 letnim doświadczeniem. Które auto z salonu? ...

źródło: Screenshot 2024-07-09 at 20.50.15

Pobierz

Które?

  • Golf 8 (120k PLN) 31.2% (104)
  • A3 (140k PLN) 19.2% (64)
  • A4 (160k PLN) 49.5% (165)

Oddanych głosów: 333

  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oficjalne_konto: a ile lat zamierzasz tym jeździć?
Polecam zastanowić się nad:
- kosztami serwisu
-spadkiem wartości

golf i A3 są mniej więcej wielkościowe takie same, ale A4 jest większa - zdecyduj się jak duże auto potrzebujesz bo takie porównanie nie ma sensu
  • Odpowiedz
@oficjalne_konto: No to w takim razie, jak kupujesz tylko na 4 lata, to auta typu bmw, audi, mercedesy stracą ci jakieś 40% wartości.
Golf nieco mniej, ale chyba z finansowego punktu widzenia najbardziej by się opłacała toyota albo hondy bo one najlepiej trzymają cenę.
  • Odpowiedz
@pyszniarz: obdzwaniałem toyoty, mam dwie oferty na mailu. toyoty teraz sprzedają się jak bułeczki i nie dają dobrych rabatów. ja trochę tego nie przemyślałem i prosiłem o corollę hybryda, a po większym zastanowieniu to hybryda ma dokładnie zero sensu na autostradzie
  • Odpowiedz