Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tych wpisów na wykopie o Fabii za prawie 139 tys. zł:
https://wykop.pl/wpis/77073879/ma-ktos-nowa-skode-fabie-warto-80-jazda-w-miescie-/strona/1
I Kamiqu za 189 tys.:
https://wykop.pl/wpis/77099097/co-sadzicie-o-takiej-skodzinie-szwagier-mowi-zeby-

Otóż prawie w każdej modelu każdej marki jak do danego egzemplarza wybierzesz wszystko czy prawie wszystko co się da, to wyjdzie 2x tyle / prawie 2x tyle co egzemplarz w cenie bazowej.

Ceny nowej Fabii zaczynają się od 71 tys. zł. Dokładając do tego 10 - 20% to dla każdego coś miłego można dobrać, i można sobie skonfigurować coś sensownego w przedziale ok. 80 - 80-parę tys. zł

I aby nie zostać gołosłownym, tutaj przykład skonfigurowania tańszej wersji nowej Fabii dla mojej przyszłej wyższej kadry menedżerskiej (deputowani dyrektorzy i dyrektorzy regionalni) za 77 500 zł.

https://cc.skoda-auto.com/pol/pl-PL/summary-scenic?activePage=summary&color=5X5X&configurationId=C9BLLZFF&extraEquipments=GPJAPJA%7CGPK4PK4%7CMREIHN3%7CMGRA8T6&id=POL%3Bskoda%3B2024%3BPJ3BF4%3B0%3BMASGEB1%5CGYOKYOK%3Bmda20240703105440%3Bpl-PL%3B%3B60007%3B60007&interior=NE&modifiedPages=trimlines%7Ccolors%7Cextraequipments&snapshotVersion=4b265595-725c-474e-8a87-ec662eb0bd73&trimline=PJB%7CEssence6000760007&visitedPages=trimlines%7Ccolors%7Cwheels%7Cinteriors%7Cengines%7Cextraequipments%7Cservices

#motoryzacja #samochody #pokazauto #skoda #fabia #firma #biznes #praca #pracbaza #wykop
Adamfabiarz - W nawiązaniu do tych wpisów na wykopie o Fabii za prawie 139 tys. zł:
h...

źródło: fabia-firmowa

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ej dobra ale wyższe poziomy wyposażenia są ograniczane mocniejszymi silnikami. Nie wiem jak oni dobili 160k z 1.0 :/


@cwlmod: Normalnie, te wyżyłowane silniki będą się psuły dość szybko od przeciążenia tak w RS3.
  • Odpowiedz
1 generacji Fabii ważyła tonę


@Anthrax91: około 1300kg waży w zaokrągleniu. Tonę to ważył Golf 2, konstrukcja z lat 80 a nie 00.
1000 a 1300kg to jest astronomiczna różnica jeżeli chodzi o osiągi.
  • Odpowiedz
Będą kołpaki jak najbardziej. Ja też mam kołpaki w swojej Fabii, i to obłożone ceramiką


@Adamfabiarz: KOŁPAKI PO CERAMICE XDDD - pokaż je proszę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@diarrhoea: Pokazuje cenę brutto.

@wypokowy_expert Ja mam teraz auto o przyśpiesza jadąc samemu na benzynie 16,4 sek, w trybie mieszanym 17,2 sek, lub na samym gazie 18,0 sek. I nie narzekam. Choć przyznam, że mając przyśpieszenie 12 - 13 sek. też byłoby zacne, bo zwykle przy pełnym obciążeniu (4 os. + 200 kilo bagażu) robi się prawie 2x tyle. Zresztą moje kolejne auto będzie miało 10,5 sek (Octavia 1.5 TSI 115 KM) choć realnie w trybie mieszanym PB + lpg realnie wyjdzie pewnie 11 - 11,5 sek.

@Karbon315 Licznikowe 120, więc realne 115.
Prędkości maksymalne 130 przed podwyższeniem były w top najwyższycj na świecie obok np. Teksasu. Tylko w Teksasie na autostradach pozaglomeracyjnych najczęściej możesz na palcach rąk policzyć ilość aut w zasięgu wzorku. W Polsce ruch jest intensywniejszy. Po podwyższeniu 140 limit prędkości w Polsce stał się najwyższym na świecie (nie
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Nie wiem co chcesz sprzedawać czy produkować, ale jakby jakiś "regionalny" zajechał wypierdzianą Fabią by mi to coś opchnąć to bym na pewno nie kupił.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: przy obecnych cenach, kupowałbym używki kombi segment d, wygodne z dobrym wyposażeniem, diesel. Zależy od pracy, ja mam na myśli długie trasy. Do dostawcy pizzy to wiadomo co innego.
  • Odpowiedz
Licznikowe 120, więc realne 115.


Przecież tak się jeździć nie da. Wjeżdżasz na lewy pas i blokujesz ruch. Jakie to niby bezpieczeństwo?

nie wymagam aby każdy dyrektor był mega utalentowany w jeżdżeniu


@Adamfabiarz: 140 na autostradzie wymaga talentu?
  • Odpowiedz
#!$%@? Fabia z silnikiem wielkości zapalniczki xD


@Skyr: jprdl jak cos takiego widzę nóż mi sie w kieszeni otwiera. Zmienilem właśnie segment D na B z taką zapalniczką i nie żałuje ani chwili.

Edit: jedyne co, to lepiej celowac na zapalniczkę ze skrzynią 6-biegową
  • Odpowiedz
  • 1
@Karbon315 ale to nie był silnik i automatyczna skrzynia. Żeby uzbierać ponad 130 tysięcy w konfiguratorze musiałem dodać prawie wszystkie bajery + najwyższy pakiet serwisowy.
To jakbyś sobie zamówił Dacie Logan ze złotymi felgami i dianentową zawieszką i się zdziwił, że za plastikowy samochód musisz zapłacić milion złotych
  • Odpowiedz