Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tych wpisów na wykopie o Fabii za prawie 139 tys. zł:
https://wykop.pl/wpis/77073879/ma-ktos-nowa-skode-fabie-warto-80-jazda-w-miescie-/strona/1
I Kamiqu za 189 tys.:
https://wykop.pl/wpis/77099097/co-sadzicie-o-takiej-skodzinie-szwagier-mowi-zeby-

Otóż prawie w każdej modelu każdej marki jak do danego egzemplarza wybierzesz wszystko czy prawie wszystko co się da, to wyjdzie 2x tyle / prawie 2x tyle co egzemplarz w cenie bazowej.

Ceny nowej Fabii zaczynają się od 71 tys. zł. Dokładając do tego 10 - 20% to dla każdego coś miłego można dobrać, i można sobie skonfigurować coś sensownego w przedziale ok. 80 - 80-parę tys. zł

I aby nie zostać gołosłownym, tutaj przykład skonfigurowania tańszej wersji nowej Fabii dla mojej przyszłej wyższej kadry menedżerskiej (deputowani dyrektorzy i dyrektorzy regionalni) za 77 500 zł.

https://cc.skoda-auto.com/pol/pl-PL/summary-scenic?activePage=summary&color=5X5X&configurationId=C9BLLZFF&extraEquipments=GPJAPJA%7CGPK4PK4%7CMREIHN3%7CMGRA8T6&id=POL%3Bskoda%3B2024%3BPJ3BF4%3B0%3BMASGEB1%5CGYOKYOK%3Bmda20240703105440%3Bpl-PL%3B%3B60007%3B60007&interior=NE&modifiedPages=trimlines%7Ccolors%7Cextraequipments&snapshotVersion=4b265595-725c-474e-8a87-ec662eb0bd73&trimline=PJB%7CEssence6000760007&visitedPages=trimlines%7Ccolors%7Cwheels%7Cinteriors%7Cengines%7Cextraequipments%7Cservices

#motoryzacja #samochody #pokazauto #skoda #fabia #firma #biznes #praca #pracbaza #wykop
Adamfabiarz - W nawiązaniu do tych wpisów na wykopie o Fabii za prawie 139 tys. zł:
h...

źródło: fabia-firmowa

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • 8
@Karbon315: No cóż, jak ktoś ma brak umiejętności wyprzedzania (wtedy gdy to możliwe i gdy ma jakikolwiek sens), to nadrabia to mocą silnika - i tyle niech posłuży za mój komentarz.

A skrzyni automatycznej to ja nie posiadam ani teraz, ani nie zamierzam posiadać w swoim kolejnym aucie, więc dlaczego niby miałbym planować dla kogoś auto z większymi luksusami niż dla siebie, prezesa firmy?
  • Odpowiedz
No cóż, jak ktoś ma brak umiejętności wyprzedzania (wtedy gdy to możliwe i ma jakikolwiek sens), to nadrabia to mocą silnika - i tyle niech posłuży za mój komentarz.


Tak sobie wmawiaj. Na pewno masz super umiejętności.

A skrzyni automatycznej to ja nie posiadam ani teraz, ani nie zamierzam posiadać w swoim kolejnym aucie, więc dlaczego niby miałbym planować dla kogoś auto z większymi luksusami niż dla siebie, prezesa firmy?


@Adamfabiarz
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Polecam sie przejechac jakims uberem albo boltem - tam najwiecej tego gowna w tych super wersjach jezdzi. Wrazenia jak z jazdy wartburgiem 30lat temu. No ale masz auto za 80k.

Generalnie - auta tak jak i rowery i inne produkty przemyslu zachodniego , sa tak dojechane na marzy ze mamy ceny jakie mamy.
  • Odpowiedz
@Kano7: Do pyrkania w korku w miescie , jest ok. Na dojazdy pod miasto - bez expressowki tez ok. Ale generalnie to straszne gowno. Jezdzi bo jezdzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@spanzik: Nie muszę się niczym przejeżdżać, bo samemu aktualnie mam 2-letnią Fabię Kombi 1.0 MPI 60 KM. I przez 25 miesięcy nabiłem nią 84 tys. km.

@spanzik Ja jeżdżę wszędzie swoją Fabią. I 70% kilometrażu robię na trasach szybkiego ruchu.

@Smartek: Nie powinni. Wiele osób ceni sobie kontrolę nad przełożeniami.
  • Odpowiedz
  • 2
@wypokowy_expert: Nieprawda. Już 1.0 TSI 95 KM to rakieta w Fabii i to jeszcze w hatchbacku. A 1.0 TSI 115 KM to w sumie nie wiem po co komu do takiego auta, chyba jak ktoś lubi poszaleć na torze (lub jak napisał użytkownik z pierwszego linka - bo ta wersja oferowana jest z automatem, którego on potrzebuje).
Ja będę brać silnik 115 KM (1.5 TSI) do Octavii, ale tylko dlatego
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: zdumiewające jest ta dyskusja.
Do niedawna mały samochód który miał 80KM był prawie sportowy, dziś jak nie ma 200KM to, dla niektórych, gówno.
Ja bym fabii nie kupił, szedłbym w koreańskie pojazdy - są wygodniejsze dla użytkownika.
Co do skrzyni automatycznej to warto spróbować, ja już innego auta nie kupię.
  • Odpowiedz
@Skyr: No na taką elegancką Fabię to trzeba zasłużyć, dlatego tylko wyższa kadra.


@Adamfabiarz: A menadżerowie średniego szczebla czym będą u Ciebie #!$%@?ć? Rowerami? xD

Planujesz może w tej Fabii wyższego szczebla kołpaki w pakiecie? Czy skoro Ty nie masz to dyrektorzy również nie mają, bo to zbytnia ekstrawagancja xDD
  • Odpowiedz