Wpis z mikrobloga

Rozpocząłem/am poważną naukę języka polskiego.
Dowiedziałem/am się, że w przeciwieństwie do angielskiego litera y jest samogłoską i zrozumiałem/am, dlaczego jest tak wiele zyk, cz, sz, rz. Nauczyłem/am się również, co oznaczają znaki ó, ś, ź, ń. Mam nadzieję, że za miesiąc będę mógł/mogła czytać mikroblogi na Wykopie bez użycia tłumacza.()

#nauka #porea #korea
josb515 - Rozpocząłem/am poważną naukę języka polskiego. 
Dowiedziałem/am się, że w p...

źródło: KakaoTalk_20240706_123509139

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josb515: jak chcesz się nauczyć slangu to zacznij oglądać twórczość wieszcza polskiego, Bartosza Walaszka, Kapitan Bomba będzie twoim opus magnum w opanowanie polskiej mowy!
  • Odpowiedz
  • 0
a właśnie, macie odpowiednik wykopu tam u Was?


@Trabancik: NIE. Nie ma odpowiedników. Istnieje jednak podobna witryna o nazwie DCinside, ale jest ona znacznie bardziej wyspecjalizowana i ma większą populację.
  • Odpowiedz
@josb515: Jeszcze widzę kolega dobrze chłonie naszą kulturę. Obrazek z "Jak rozpętałem II Wojnę Światową". Specjalnie wrzucone czy już było oglądane? I witaj Mirku z drugiego końca świata, witamy chlebem i solą. Czekam na Twoje wpisy dotyczące Korei Południowej! Ekstra będzie poczytać o ciekawostkach i kulturze Twojego kraju na wykopie. Mam nadzieję również na dobre wykopaliska. Może zaczniesz jeszcze ratować poziom wykopu.

A i też umiem w krzaczki ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
Captain Bomba


@MuchoMacho: Było mnóstwo rad Kapitana Bomby.
Właściwie wyglądało to trochę dziecinnie, więc po prostu patrzyłem na zewnątrz i zamykałem, ale teraz muszę to przyznać. Spróbuję, jak tylko nauczę się trochę lepiej mówić po polsku.
  • Odpowiedz
@josb515: życzę powodzenia. rangaku ramen chobakuretsumaha goreng. proszę na następy semestr przywieźć koreanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
a w czym jest wyspecjalizowana?


@Trabancik: Istnieje 11 milionów członków, 2500 tablic ogłoszeniowych zarządzanych przez administratorów witryny i 45 000 tablic ogłoszeniowych indywidualnych użytkowników. Codziennie publikowanych jest około 900 000 postów i 2,4 miliona komentarzy. Jest to strona tak szczegółowa, że ​​trudno powiedzieć, że „w czymś się specjalizuje”, a korzysta z niej tak wiele różnych typów ludzi, że trudno powiedzieć, że „zgromadziła się określona grupa ludzi”. Myślę, że to prawdopodobnie
  • Odpowiedz
  • 2
A i też umiem w krzaczki


@KarLak: Witam! Miło mi cię poznać. „Jak rozpętałem II Wojnę Światową” Nie wiem, co to znaczy. Nie pamiętam, żebym cokolwiek na ten temat publikował.

Od dłuższego czasu działam w Internecie w Korei, więc jeśli użytkownicy wykopu będą usatysfakcjonowani, planuję przetłumaczyć i zamieścić humor koreański na stronie #heheszki oraz dzielić się polskimi wyzwaniami kulinarnymi, studiami itp.

Dziękuję za chleb i sól!
  • Odpowiedz
  • 0
a już myślałem, że pracujesz w LG czy innej podobnej firmie na Dolnym Śląsku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rogi_: Pracuję w koreańskiej firmie zupełnie niezwiązanej z Polską.ʕʔ
  • Odpowiedz