Wpis z mikrobloga

Rozpocząłem/am poważną naukę języka polskiego.
Dowiedziałem/am się, że w przeciwieństwie do angielskiego litera y jest samogłoską i zrozumiałem/am, dlaczego jest tak wiele zyk, cz, sz, rz. Nauczyłem/am się również, co oznaczają znaki ó, ś, ź, ń. Mam nadzieję, że za miesiąc będę mógł/mogła czytać mikroblogi na Wykopie bez użycia tłumacza.()

#nauka #porea #korea
josb515 - Rozpocząłem/am poważną naukę języka polskiego. 
Dowiedziałem/am się, że w p...

źródło: KakaoTalk_20240706_123509139

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wykopki to już takie przygłupy, że wierzą we wszystko co przeczytają w internecie?
Może za chwilę sam papież założy tu konto i będzie was błogosławił na mirko?
  • Odpowiedz
@josb515: hej, a może napiszesz kilka słów o sobie? Z jakiej miejscowości z Korei jesteś? Ile masz lat? Gdzie mieszkasz w Polsce? itd. My tytuaj na wykopie, a nawet w Polsce, nie mamy zbyt wielu Koreańczyków więc to mogą być ciekawe rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 1
Mirek ma zajawkę na koreę np i LARPuje żeby sobie poćwiczyć.


@ruda_stuleja: Kłaniam się przed twoim wnikliwością.
Jeśli zobaczysz mnie na Wykopie w Warszawie, udawaj, że mnie nie znasz.
Większość nadal jest oszukana.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
Czy wykopki to już takie przygłupy, że wierzą we wszystko co przeczytają w internecie?

Może za chwilę sam papież założy tu konto i będzie was błogosławił na mirko?


@gosvami:
josb515 - >Czy wykopki to już takie przygłupy, że wierzą we wszystko co przeczytają w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli Ci chodzi o tego mema na którego zareagował, no to gpt daje radę ze zrozumieniem, a z przetłumaczeniem też nie będzie miał problemu


@rastafari85: AI jest o wiele bardziej inteligentne, niż nam się wydaje.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@banzi: Nie mieszkam w Polsce. Mieszkam w Korei.
Urodziłem się w 1993 roku.
Jeśli będę miał okazję, chciałbym pojechać do Łodzi.()
  • Odpowiedz