Wpis z mikrobloga

ktoś mi wytłumaczy dlaczego mimo SPRZECIWU znacznej części społeczeństwa, KTOŚ nadal debatuje nad wprowadzeniem kredytu 0%? to jest #!$%@? jakiś absurd

#nieruchomosci #policja
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spieshy: niestety #nieruchomosci to za mało jak widać. Cza by twitter grzać, protesty robić, wywiady udziela, tylko jak przychodzi co do czego to hetman tagu siedzi w piwnicy. Niby rozumiem bo też bym się bał lobby deweloperskiego i wolałbym pozostać anonimowy. No ale niesmak trochę jest.
  • Odpowiedz
  • 11
@spieshy
jestem ciekaw kiedy ktoś wypuści jakieś taśmy z tych spotkań, wydaje mi się to wręcz niemożliwe, żeby przy takim temacie nikt nie zaczął nagrywać tego, patrząc na poprzednie afery tasmowe to tutaj byłoby niezłe słuchowisko i to aż z dwoma obozami politycznymi,
  • Odpowiedz
SPRZECIWU znacznej części społeczeństwa


@spieshy: jesteś pewie, że jest to znaczna większość społeczeństwa? niestety, w realu słyszę/widzę wielu zwolenników tego idiotycznego pomysłu
  • Odpowiedz
@spieshy: a dlaczego mimo grzania sprawy zabójstwa rodziny na autostradzie sprawcą jest nieuchwytny? Bo w tym kraju jak ktoś ma naprawdę duże wtyki, to nie jest ważne jak wielką aferę zrobisz. Afera minie, psy poszczekają, a karawana pojedzie dalej.
  • Odpowiedz
  • 3
@spieshy bo my nie żyjemy w żadnej demokracji. W demokracji rządzący reprezentują interesy obywateli którzy ich wybrali, a u nas rządzący reprezentują swoje interesy
  • Odpowiedz
@spieshy

ktoś mi wytłumaczy dlaczego mimo SPRZECIWU znacznej części społeczeństwa, KTOŚ nadal debatuje nad wprowadzeniem kredytu 0%?


Bo znaczna część społeczeństwa jest za.
  • Odpowiedz
@wypopekX: ale skad w ogole pomysl ze ja jestem za tymi pomyslami xD tez jestem przeciw oprocz doplat do rolnictwa z roznych innych powodow. szkoda tylko, ze to Ty reprezentujesz wlasnie to. superancka inwestycja (bron boze subwencja prywatnych przedsiebiorstw) z gwarantowanym ujemnym zwrotem.
  • Odpowiedz