Wpis z mikrobloga

Prosze, rodzinne wakacje po Europie i w Polsce, standard wszedzie taki sam (czyli niski ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Apartamenty 4 osobe z lazienka, bez jedzenia. Matematyke zostawiam Wam, funt teraz po 5zl na Revolucie to latwo bedzie liczyc - No rzeczywiscie w Polsce najdrozej.
Mareczek760 - Prosze, rodzinne wakacje po Europie i w Polsce, standard wszedzie taki ...

źródło: trip

Pobierz
  • Odpowiedz
Dla przykładu byłem ostatnio za granicą nocleg ok. 400zl za nic dla 4 osób i w Polsce znajdzie się dużo za taką stawkę, tylko u nas znajdzie się też domek za 150zl a już tam za 35 euro nie znajdę.


@stan-tookie-1: Tak, tylko pewnie za granicą szukałeś tylko na bookingu, a w Polsce po jakiś lokalnych stronkach, OLX, ogłoszeniach.
Jakbyś szukał u nas tylko na bookingu to za 150zł byś
  • Odpowiedz
o #!$%@? ale bzdury :D Wenecja tansza niz Polska xD


@Mareczek760: Wenecja była najdroższa w tamtym zestawieniu, a mimo to wypada całkiem OK przy polskich górach i morzu.
Zestawmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zatłoczonych lokacji turystycznych NA ŚWIECIE z Krupówkami - spodziewałbym się potężnej różnicy, minimum x2, nieprawdaż?
Tymczasem w restauracji niedaleko pałacu Dożów zjadłem pizzę za cenę zwykłej osiedlowej pizzy we Wrocławiu (La Piazza, restauracja w której były
  • Odpowiedz
Ale czemu porównujesz UOP i b2b : p Jakby kolega poszedl na kontrakt to nie wyciągnąłby 10000 euro?


Z ciekawości ile dostaje? z 2800 netto?


@Gavilar: 2700 netto - blisko byłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A porównuję bo interesuje mnie dochód rozporządzalny naszych porównywalnych gospodarstw domowych.
  • Odpowiedz
@gharman teraz właśnie jestem na sąsiedniej Fuertaventura i ceny mnie trochę zaskoczyły, bo mimo że euro to i tak taniej niż w PL. Przykładowo aperol wychodzi około 4€ w lokalu, u nas taki „luksus” to pewnie z 30zl xD
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: dalem dowod u gory, handluj z tym kontr dowody ale prawdziwe a nie zmyslone jak w Twoim wysrywie.
Edit.
Nie moge sie doczekac az sie przejade I zweryfikuje te Wasze opowiesci, oczywiscie pozbieram rachunki I zrobie zdjecia specjalnie dla Was ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Czekolatka woleć pieniądze za czas to akurat dobra rzecz - pracowitość i szybszy rozwój wszystkiego.

Chiny na takiej pracowitości, trochę zbyt skrajnej, rzucają wyzwanie Ameryce.

Problemem jest to, że taka pracowitość naszych rodaków jest słabo wynagradzana, ale sama cecha jest bardzo pozytywna.
  • Odpowiedz
Co tu się dzieje?


@gharman: To prostsze niż Ci się wydaje. Wielu zaradnych Polaków dyma system we wszystkie szparki i to bez wazeliny, np. pan mąż z rozdzielnością majątkową wpada w drugi próg po pół roku na jednym etacie, a latami niepracująca pani żona dostaje nagle umowę o dzieło na 300 tys. I tak to się kręci.
  • Odpowiedz