Wpis z mikrobloga

Tak to jest jak się czeka na księcia z bajki w nieskończoność, a kwestię dziecka odkłąda się na później.


@Klimbert: dopisujesz sobie swoje tezy, jak by miała dużą potrzebę posiadania dziecka, to już by je miała najpewniej jako samotna matka, jesteś dość aktywny na tagu i doskonale wiesz o luce edukacyjnej
nic nie wiemy o niej jak wygląda czy jest atrakcyjna czy nie, czy ma zdolności socjalne itp.
  • Odpowiedz
niech giną teraz idzie kryzys to stare lamupcery po 30 będą dupy dawać za 50 zł jak w wenezueli bo tyle wnoszą do gospodarki kobiety.


@RobertinoIncelino: mocne słowa jak na kołchoźnika, którego można zastąpić szympansem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
nawet moja ciotka powiedziała że teraz są chore czasy i byle jacy faceci bo za jej czasów nie było mowy nawet żeby kobieta gdziekolwiek za siebie zapłaciła a teraz najlepiej jakby gotowała sprzątała pracowała i jeszcze plac za siebie


@Linnior88: żona rzadko gotuje bo jedzenie często ogarniam wracajać z pracy do domu i ma już gotowe, sprzątaniem dzielimy się po połowie (wyrzucanie śmieci, zakupy, pranie, zmywarka jest np. po mojej
  • Odpowiedz
wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu


@Linnior88: Jakby kobiety naprawdę miały takie wymagania, to wszystkie by brały ślub jeden dzień po osiągnięciu pełnoletniość.
  • Odpowiedz
@Majkel2008

>wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu


@Linnior88: Jakby kobiety naprawdę miały takie wymagania, to wszystkie by brały ślub jeden dzień po osiągnięciu pełnoletniość.

Nie wziąłeś pod uwagę że wielu facetów jest socjopatami i mają problem z agresją , no tak trzeba wziąć na męża pierwszego lepszego ciul tam że
  • Odpowiedz
jeszcze nie widziałam nigdy żadnej laski żeby napisała "podoba mi się jego charakter ale jest za gruby " albo 'podoba mi się jego charakter ale łysieje"


@Linnior88: po części może i masz rację, ale to pewnie dlatego, że kobieta kogoś, kto jej się fizycznie nie podoba, kompletnie nie zauważa jako potencjalnego partnera. Więc bardzo często nawet nie ma okazji poznać jego charakteru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak każda laska ma wymagania z kosmosu xD najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu

A ile razy słyszałaś np. o kobietach orbiterach będących we friendzone, a ile razy o mężczyznach w takiej samej sytuacji? Że niby ci przyjaciele się nie myją? XD Jakoś kobiety ich nie chcą, mimo że spełniają te twoje "wymagania". Za to często preferują patusów, którzy się nie myją, ale za to mają "to coś". Więc coś
  • Odpowiedz
Tak każda laska ma wymagania z kosmosu xD najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu


@Linnior88: Brzmi jak komunikat który dotarł z lat 90tych
  • Odpowiedz
teraz są chore czasy i byle jacy faceci bo za jej czasów nie było mowy nawet żeby kobieta gdziekolwiek za siebie zapłaciła


@Linnior88: chore czasy bo wszyscy jesteśmy równi. proponuję chomonto na szyję założyć bo kiedyś to było
  • Odpowiedz
@BillieJane Dokładnie to ich 'obniz wymagania obniż wymagania" może niech on sam obniży wymagania i zacznie się oglądać za kobietami które mu się nie podobają xD według nich to obniżanie wymagań ma dotyczyć tylko kobiet xD
Kocham to ja obniż wymagania a sami swoich nie obniżają na tyle żeby z jakąś być
  • Odpowiedz
  • 1
dopisujesz sobie swoje tezy, jak by miała dużą potrzebę posiadania dziecka, to już by je miała najpewniej jako samotna matka, jesteś dość aktywny na tagu i doskonale wiesz o luce edukacyjnej

nic nie wiemy o niej jak wygląda czy jest atrakcyjna czy nie, czy ma zdolności socjalne itp.


@HaPe: bo to tak naprawdę nie jest kwestia luki edukacyjnej. Rozumiem zamysł, że kobiety bardzo często idą na studia i co do zasady mamy o wiele więcej kobiet z wykształceniem wyższym niż mężczyzn. Ale to jest pewne spłycanie problemu - tutaj problemem jest odkłądanie pewnych rzeczy na później na tzw. swiętego nigdy. Ta Pani stwierdziła, że myślała tylko o sobie (kariera itd.) ale jednocześnie podświadomie miałą tę myśl, że może pojawi się w jej życiu facet, który zmieni u niej to przekonanie i jednak zdecyduje się na dziecko. Tyle tylko, że wiek 35+ nie gwarantuje już posiadania dziecka bo jest to jakby nie patrzeć późny wiek na dziecko. Tutaj akurat mamy kwestię bardzo wczesnego przekwitania (co jest oczywiście wyjątkiem), ale nie zmienia to faktu, że 35+ to absolutnie ostatni gwizdek na posiadanie dziecka. Bo to nie jest tak, że dziecko się nagle rodzi już po pierwszym seksie w tym wieku. Dochodzi kwestia łykania kwasu foliowego przez 3 miesiące, kwestia płodności (średnia dla tego wieku to ok 1 rok), duża szansa na wady płodu. Sama płodność od 35 roku zmniejsza się z roku na rok drastycznie.

bosze co za język, niespodziewałem się go
  • Odpowiedz
@Werdna

>Tak każda laska ma wymagania z kosmosu xD najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu


@Linnior88: Brzmi jak komunikat który dotarł z lat 90tych

Kochany watach 90 tych to laska nie nosiła ciężkich rzeczy ani za sobie nie płaciła na randkach nawet xD a ty mówisz że kiedyś
  • Odpowiedz
@Linnior88

A głównie to ja czytam na wykopie : ta za gruba ta za biedna ta z patologii , ta ma dziecko , ta nie wykazuje inicjatywy (czytaj nie lata za mną i moimi humorami)


Wielkie mi halo. Wystarczy miliarderka z USA i tyle
  • Odpowiedz