Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke a jest jakaś możliwość wjazdu na tę ddr? Bo na foto nie widać. Jeśli wcześniej była to nie ma usprawiedliwienia dla gościa, ale jeśli nie to jak miał na nią wjechać?
  • Odpowiedz
Ale się znowu zesraliście spaliniarze, bo pustą jezdnią jedzie gość na szosie. Na szczęście już niedługo te wasze diesle będą


@wyscrollowany: Czyli jak będzie pusty chodnik, to mogę sobie na nim zaparkować. Przecież nikt nim nie będzie szedł wtedy.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Nie znasz się. Jego opony wykonane z papieżanu 93% włókna węglowego nie są przystosowane do ścieżek rowerowych tego typu. Środek ulicy to jedyna optymalna nawierzchnia, na innych nie da się jeździć.
  • Odpowiedz
@xdTM: @imargam_2137
To nie kwestia obracania łba tylko braku znaku pionowego C-13/C-16 informującego o tym co to jest. To raz. Dwa, ten twór kończy w zasięgu wzroku pasem zastawionym autami (już bez namalowanych rowerów) - rowerzysta nie ma obowiązku jechać drogą dla rowerów jeśli ta nie prowadzi w jego kierunku, a ta na zdjęciu (jeśli takową jest, bo oznakowania nie widać) mu tego nie umożliwia.
  • Odpowiedz
Niestety zdecydowana większość ścieżek rowerowych starszych niż 10 lat nie spełnia norm dotyczących drgań mechanicznych PN-EN 14253:2008. O ile na takim MTBku jest to małe odczuwalne, tak na szosie gdzie masz dosyć wąską oponę dobitą do 8 bar i brak systemu amortyzacji w rowerze po kilku kilometrach jest to mega uciążliwe. To samo tyczy się wysokich krawężników na których po prostu można zaliczyć poważną glebę. Reasumując jestem w stanie zrozumieć rowerzystów, którzy
  • Odpowiedz
Ooo merytoryczna odpowiedz!
A ty sobie przypraw kijek do twojego MTB i niech cię stara prowadza, żebyś się nie przewrócił jezdzac rowerem górskim po ddr "jak pijany". Albo sobie przypraw boczne kółeczka, dzidziusiu.
A najlepiej to ne pchaj się na rower dla dużych chłopców, musisz jeszcze dorosnąć
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: ehh jak jadę gdzieś na rowerze to 10 razy rozkminiam trasę tak zeby trasa prowadzila po sciezkach i jak najmniej jechać w ruchu z samochodami albo chociaż po drogach z minimalnym natężeniem ruchu, a pedalarze celowo wdupcają się na jezdnię gdy ścieżka rowerowa jest obok
  • Odpowiedz
też nie wiedziałem o co chodzi, ale później kolega który ma kolarkę mi wyjaśnił. Na takich oponach nie da się jechać po czymś takim co jest po prawej stronie. Generalnie po kilkuset metrach strzeli ci opona na jakiejś nierówności na tym chodniku, który jest niby drogą dla rowerów


@non-serviam: to akurat jest #!$%@?. Nigdy mi opona na bruku nie pękła, a jeździłem dużo, nawet po belgijskich.

Jak pompujesz na max
  • Odpowiedz