Wpis z mikrobloga

  • 113
@wezsepigulke: takie ścieżki to patologia. Zamiast takiej ścieżki lepiej zrobić szerszy asfalt i oddzielić linia pas dla rowerów. Wszyscy byliby zadowoleni. Ja jeżdżę i rowerem i samochodem i mogę się postawić po obu stronach.
  • Odpowiedz
@Apokryf:

Kilka metrów dalej, co widać na zdjęciu, zastawiona zaparkowanymi samochodami i nie ma przejazdu


Chyba złe zdjęcie patrzysz bo jest zatoczka i droga rowerowa ją omija xD
  • Odpowiedz
Ale się znowu zesraliście spaliniarze, bo pustą jezdnią jedzie gość na szosie. Na szczęście już niedługo te wasze diesle będą zakazane prawnie, więc będzie luźniej na drogach, frustraci xddd
  • Odpowiedz
  • 15
@AVOIDME czyli z twojej wypowiedzi wynika, że jak jedziecie to na nic nie patrzcie tylko przed siebie? Nie dziwię się, że nie znacie przepisów zasada ograniczonego zaufania żarówka nas głową że z posesji może coś wyjechać i od tyle.
  • Odpowiedz
  • 8
@-pafel lepiej wyrobić sobie nawyk powolnego wyprzedzania z równoczesnym myciem przedniej szyby płynem do spryskiwaczy. One takie mało celne są
  • Odpowiedz
a kogo to obchodzi, obracaj łeb i się upewniaj czy ktoś nie opuszcza posesji. Po to nasze podatki idą na te ścieżki dla was żebyście nie tamowali ruchu na jezdni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: wiem że ten post to aronia, ale jeśli by się zrobiło porządną ścieżkę, to ludzie sami by po niej jeździli, i nie było by żadnych krzywych akcji z pedalarzami (albo by było ich zdecydowanie mniej).

Co mam
  • Odpowiedz
Nie jadą tylko pedalarze, którym powinno się pozabierać rowery. Normalna osoba nie ma z tym problemu


@cwlmod: Ale tobie samochód też powinni zabrać. Każdy pamięta jak spowodowałeś kolizję
  • Odpowiedz
Karta rowerowa dla kazdego to zbrodnia!

ale wiesz że jak ktoś ma prawo jazdy to karty nie musi posiadać? Biorąc pod uwagę że około 80% mężczyzn posiada ten dokument, to jest duża szansa że on również.


@Kulawy_Lis: Ale wiesz, że jak ktoś ma ukończone 18 lat, to nie musi posiadać ani karty rowerowej, ani prawa jazdy, żeby móc jeździć rowerem? I to co napisał @paww, to chyba bardziej
  • Odpowiedz
Chodnik ze znakiem roweru to nie droga rowerowa, nikt rozsądny po tym nie jedzie, bo to zwyczajnie niebezpieczne. Szczególnie przez te wyjazdy z posesji.


@AVOIDME: następnym razem jak na jezdni będą dziury albo koleiny to pojadę chodnikiem, przecież jazda po takiej nawierzchni autem jest niebezpieczna.
  • Odpowiedz