Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: Chodnik ze znakiem roweru to nie droga rowerowa, nikt rozsądny po tym nie jedzie, bo to zwyczajnie niebezpieczne. Szczególnie przez te wyjazdy z posesji. Choć rozumiem, że trudno to komuś zrozumieć z perspektywy samochodu.
  • Odpowiedz
@AVOIDME: a kogo to obchodzi, obracaj łeb i się upewniaj czy ktoś nie opuszcza posesji. Po to nasze podatki idą na te ścieżki dla was żebyście nie tamowali ruchu na jezdni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 31
@wezsepigulke niebezpieczne droga rowerowa, tylko wypoziomowany asfalt! Za duzo amatorów pcha się w jazdę na rowerze. Karta rowerowa dla kazdego to zbrodnia!
  • Odpowiedz
@paww ale wiesz że jak ktoś ma prawo jazdy to karty nie musi posiadać? Biorąc pod uwagę że około 80% mężczyzn posiada ten dokument, to jest duża szansa że on również. I
  • Odpowiedz
@AVOIDME: Ty tak na serio? W krainie gdzie drogi z dziurami takimi że można urwać zawieszenie, gdzie chodniki z takimi niespodziankami że można fiknąć koziołka, to "pan rowerzysta" musi mieć idealnie i może utrudniać innym życie.
Tacy jak ty powodują że ludzie coraz bardziej was nie lubią. Nie, nie tych zwykłych rowerzystów, sam jeżdżę na rowerze w weekendy, tylko was: przemądrzałych dupków wymagających szczególnego traktowania, zapierdzielających po chodnikach czy ulicach
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się głośnej sprawy, gdzie takiego przygłupa jebnie samochód i będzie chlip chlip w uwadze, że odszkodowania mu odmówili, bo po ścieżce nie jechał. To wielu z nich nauczy rozsądku.
  • Odpowiedz
  • 27
@wezsepigulke: jako ktos kto jezdzi po sciezkach to uwazam ze bardzo dobrze ze ten na kolarce jedzie po ulicy. tna sobie po 30-40km/h to juz lepeij zeby #!$%@? po ulicy niz po chodniku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Cogito-sum: Dyskusja tego typu na wykopie i w innych miejscach miała miejsce tysiące razy, więc nie chce mi się powielać w kółko tych samych argumentów. Generalnie to świadomie omijam miejsca gdzie są takie właśnie chodniki z namalowanym rowerkiem żeby nikogo nie #!$%@?ć. Nie mam też specjalnie problemu z drogami rowerowymi o ile mają ręcę i nogi.

Ale odpowiadając na Twoje pytanie - tak, świdomie łamie prawo jeżeli mam wybór pomiędzy
  • Odpowiedz
ale wiesz że jak ktoś ma prawo jazdy to karty nie musi posiadać?


@Kulawy_Lis: ale wiesz, że jak ktoś ma 18 lat, to wystarczy mu dowód osobisty? Tak dla uściślenia. Nie musi posiadać PJ ani karty rowerowej.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Ostatnio jak jechałem rowerem po ścieżce rowerowej, patrzę, a po pasie na ulicy dla BUSÓW/TAXI #!$%@? rowerzysta. Jedyne co mi zostało zrobić to *facepalm*
  • Odpowiedz