Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Kobiety nie chcą mieć dzieci, bo mężczyźni gardzą matkami, gardzą dziećmi i nie szanują obowiązków i prac domowych, które tradycyjnie wykonują kobiety. Kobieta naturalnie grawituje w stronę tego co podziwiają i szanują mężczyźni, instynktownie unikają ostracyzmu społecznego. W związku z tym, że współcześnie mężczyźni powszechnie nagradzają rozwiązłość seksualną (onlyfans, instagram, prostytucja, e-prostytucja), kobiety naturalnie nie będą wybierały życia rodzinnego, za to będą wybierały seksualizację siebie, złudzenie wiecznej młodości, operacje i zabiegi plastyczne.
  • 203
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: pierdzielisz głupoty straszne, jesteś jedną z tych co pewnie myśli, że jak 1 na 10000 mężczyzn jest gwałcicielem to magicznie wszyscy mężczyźni to gwałciciele. Problemem niskiej dzietności w Polsce nie są mężczyźni i twoje urojenia, które tu wypisałaś, tylko kiepska stabilność finansowa, wysokie podatki i jeszcze bardziej #!$%@? sytuacja mieszkaniowa. Próbujesz teraz przelać swoje frustracje na mężczyzn.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa to prawda , też mam wrażenie że bycie matką i gotowanie obiadu jest wyśmiewane przez facetów jako kura domowa bez zainteresowan z drugiej strony oglądają only fansiary płacą im przez co utwierdzają je w przekonaniu że #!$%@? to najbardziej pożądany typ kobiety
  • Odpowiedz
mężczyźni gardzą matkami, gardzą dziećmi i nie szanują obowiązków i prac domowych, które tradycyjnie wykonują kobiety.


@zbrodnia_i_kawa: współczuję środowiska w jakim się obracasz, bo jako że to stwierdzenie nie jest niczym poparte, to obstawiam że są to twoje doświadczenia
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa mnie to głównie lekko ściska brzuch ze stresu, jak myślę o byciu matką, a z tym co powie etc to nie mam chyba na tyle dobrej wyobraźni, a z życia moich rodziców to nie mogę zbytnio się oprzeć , bo oni mają raczej ze sobą chłodną relację i mam wrażenie, że byłam jedynym powodem, czemu wzięli ślub, bo miałam już roczek, gdy to zrobili
  • Odpowiedz
@Ostracyzm: Przed antykoncepcją hormonalną i lateksową kobiety nie miały wyboru innego życia, dlatego problem nie istniał. Przeczytaj sobie książkę Chłopki.

kobiety są okłamywane przez inne kobiety

Oczywiście, że tak, to resentyment. Ponieważ nie są w stanie odzyskać szacunku i czystości, zaczynają gardzić tymi cechami. Ponieważ nie są w stanie mieć dobrego, porządnego męża, zaczynają również gardzić mężczyznami, ale również matkami i rodziną. Ale czy nie widzisz, gdzie to się zaczyna? To
zbrodniaikawa - @Ostracyzm: Przed antykoncepcją hormonalną i lateksową kobiety nie mi...
  • Odpowiedz
och, przekonałeś mnie.


@zbrodnia_i_kawa: no jest tak jak mówię, tylko że nie wszyscy faceci tacy są. Problem jest taki, że kobiety latają za facetami, którzy mówią im miłe słówka, kupują kwiaty, biorą na randki, dają emocje (niekoniecznie dobre) zamiast zainteresować się normalnymi, fajnymi facetami, dla których priorytetem jest rodzina.
Widziały gały co brały.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: ojej.. a czemu z takim agresywnym tonem wyrażasz te poglądy? Nie ma tak że coś jest 0-1, zawsze jest coś pomiędzy i skala szarości. Nie chcę nic zarzucać ale brzmi to to trochę jakby Ciebie ktoś skrzywdził, być może i wielokrotnie.
  • Odpowiedz