Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Kobiety nie chcą mieć dzieci, bo mężczyźni gardzą matkami, gardzą dziećmi i nie szanują obowiązków i prac domowych, które tradycyjnie wykonują kobiety. Kobieta naturalnie grawituje w stronę tego co podziwiają i szanują mężczyźni, instynktownie unikają ostracyzmu społecznego. W związku z tym, że współcześnie mężczyźni powszechnie nagradzają rozwiązłość seksualną (onlyfans, instagram, prostytucja, e-prostytucja), kobiety naturalnie nie będą wybierały życia rodzinnego, za to będą wybierały seksualizację siebie, złudzenie wiecznej młodości, operacje i zabiegi plastyczne.
  • 203
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Nie gardzą matkami jako takimi, tylko takimi co zrobiły sobie dzieciaka z byle kim, a potem szukają frajera, (zwłaszcza, że często z patusami gdzie to było widać z kilometra).
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: ale dlaczego Ty w tej chwili uprzedmiatawiasz kobiety i traktujesz je jako bezwolne roboty które robią i żyją tylko dla poklasku mężczyzny?

kryzys demograficzny in general TO JEST WINA KOBIET i powiedzmy to sobie raz a wyraźnie i szczerze

wina kobiet - bo wina zawsze leży po stronie silniejszego, a to kobieta jest silniejszą stroną na tak zwanym "rynku
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: kobiety i mezczyzni nie chca dzieci bo maja ego tak wielkie ze jedyne miejsce obok siebie w zyciu jest dla malego pieska albo kotka. Ale to dobrze, pula genetyczna sie oczyszcza tak dziala natura.
  • Odpowiedz
rola ojca ogranicza się do pracy,


@Tyrande: aha czyli finansowe zabezpieczanie rodziny żeby kobieta mogła spokojnie dzieci chować tak postrzegasz?

to moim zdaniem kobieta niech tam dupki nie grzeje i niech nie udaje że przy dziecku jest TYYYYLE pracy (gdzie jest żłobek, niania, sprzęty domowe wszystko same robią, w rzece prać nie trzeba) i niech pracuje do 9 miesiąca a potem szybciutko niech wraca do roboty bo chyba nie chcesz
  • Odpowiedz
Mężczyzna przewodzi, kobieta podąża ¯


@zbrodnia_i_kawa: czytaj

facet robi głupoty = wina faceta
baba robi głupoty = wina faceta, bo pozwala na to babie, bo ją do tego zachęca, czy
  • Odpowiedz
Rozwiązanie naszego wspólnego społecznego problemu może polegać tylko na powiedzeniu kobietom "nie" w wielu kwestiach.


@Ostracyzm: Oczywiście, asertywność kobiet jest jedną nogą, ale wciąż uważam, że drugą nogą musi być męskie "czy na pewno?". Kobiety uważają, że to oczywiste, że jeśli mu zależy, to zapyta, faceci, że to oczywiste, że jeśli się nie zgadza, to coś powie. Potrzeba obu nóg, dlatego że nie zawsze kobiecie uda się odpowiednio postawić granicę
  • Odpowiedz
@qeti:

Z drugiej jednak strony faktycznie macie czasem wywalone wymagania w kosmos.

Nie neguję. Trzeba pamiętać tylko dlaczego tak się zachowują. Jeśli umówiłam się z Mirkiem łysolem, pochodziłam z nim pół roku i on stwierdził, że jednak poszuka szczęścia gdzie indziej, bo może lepiej trafi. Wzięłam kolejnego, nie sprząta, nie gotuje, tylko leży przed tv, seks słaby. Zostawiłam. Kobiety po wielu nieudanych próbach stworzenia związku zaczynają zwiększać wymagania, bo widzą,
  • Odpowiedz
Kobiety nie chcą mieć dzieci, bo wybierały seksualizację siebie, złudzenie wiecznej młodości, operacje i zabiegi plastyczne


@Mentis_capta: xD Ja nie chcę mieć dzieci, bo uważam, że nie nadaję się na matkę, nie chcę wychować kolejnego przegrywa, to tak ogromny obowiązek, że aż przeraża i wolę nie ryzykować. To w skrócie, bo powodów jest więcej, ale na pewno nie ma wśród nich tych, które wymieniłeś.
  • Odpowiedz
zwiększanie wzajemnej świadomości i empatia


@zbrodnia_i_kawa: ( ͡° ͡°)
Tak jak obecne problemy zostały spowodowane przez konkretne działania, zmiany w prawie i nowe technologie, tak i rozwiążemy je przez konkretne działania, zmiany w prawie i, ewentualnie, nowe technologie, czy się wam to podoba czy nie. To co ty proponujesz to typowy brak rozwiązania i zachowanie statusu quo, tylko że z potężną kasą płynącą na bezużyteczne kampanie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: #!$%@?, i pewnie dlatego 70 lat temu rodziło się wiecej dzieci, bo faceci #!$%@? do roboty z dzieciakiem na plecach albo gotowali pieczeń po robocie bo pańcie leżały i pachniały... a teraz to paaanie..
  • Odpowiedz
jak zaraz będzie temat że facet ma jakieś wymagania względem kobiety (np. niski przebieg) to powiesz że to zaścianek, średniowiecze i nie będzie nam kobietom żaden FACECIK mówił co my możemy a co nie!


@Dietetyq: popełniasz całą masę błędów logicznych, nie mam chyba emocjonalnie siły się do tego odnosić, natomiast chyba ulegasz jakiejś halucynacji, bo nigdy niczego takiego nie pisałam. Podstawowym problemem, który widzę, to fakt, że odczłowieczasz kobiety, a
  • Odpowiedz