Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Kobiety nie chcą mieć dzieci, bo mężczyźni gardzą matkami, gardzą dziećmi i nie szanują obowiązków i prac domowych, które tradycyjnie wykonują kobiety. Kobieta naturalnie grawituje w stronę tego co podziwiają i szanują mężczyźni, instynktownie unikają ostracyzmu społecznego. W związku z tym, że współcześnie mężczyźni powszechnie nagradzają rozwiązłość seksualną (onlyfans, instagram, prostytucja, e-prostytucja), kobiety naturalnie nie będą wybierały życia rodzinnego, za to będą wybierały seksualizację siebie, złudzenie wiecznej młodości, operacje i zabiegi plastyczne.
  • 203
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: mnie osobiście od macierzyństwa odrzuca kilka rzeczy
Po pierwsze strach przed porodem - obwisła skóra (moja skóra jest mało elastyczna - nie wchłonie się), rozstępów się nie boje, bo już mam; rozerwanie dolnych części, utrata energii, problemy z kręgosłupem itp.
Drugą sprawą jest powoływanie nowego człowieka na ten świat - no nie zmierza ku lepszemu, a nie pochodzę z wyższej warstwy społecznej, żeby to potomek mógł naprawiać kasą.

No i
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa kobiety nie chcą rodzic dzieci bo inne kobiety wmówiły im że robienie kariery jest lepsze niż rodzicielstwo. Niestety robienie kariery to chodzenie na drinki z koleżankami i bycie kasjerka w Rosmanie a nie obejmowanie wysokich stanowisk. Mezczyzni chcą tradycyjnych kobiet (w granicach rozsadku) które chcą rodzic dzieci i wykonywać kobiece obowiązki w domu (możesz z tym walczyć ale jednak taki podział istnieje). Jeżeli facet ma wrócić do domu w którym kobieta
  • Odpowiedz
  • 6
@zbrodnia_i_kawa Problem małej dzietności jest złożony i wynika z wielu nakładających się na siebie problemów. Upraszczanie tego w sposób faceci są #!$%@? lub kobiety są #!$%@? to zwykła nieprawda.
Czy faceci gardzą matkami? Pewnie tak, niektórzy na pewno, ale wątpię by to była większość, chyba że Twój świat to wykop i podobne tego typu miejsca. Czy kobiety gardzą matkami? Oczywiście, że tak, pewnie nie wszystkie, ale część na pewno. Po prostu kawałek
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Rozumiem. Jestem trochę zaskoczony jak bardzo się zgadzamy, i chociaż nazywanie gwałtem nieumiejętności czytania w myślach to oczywisty absurd, to nie neguję samej dynamiki którą opisujesz.
Rozwiązanie naszego wspólnego społecznego problemu może polegać tylko na powiedzeniu kobietom "nie" w wielu kwestiach. Innymi słowy "kolejna przemoc na kobietach" jest nieunikniona, a zakaz antykoncepcji to tylko jeden pomysł, który powinien być nieco bardziej realistyczny, niż tradycyjne podporządkowanie kobiet ojcom albo mężom. Powrót
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: a kto daje dupy facetom za ładny usmiech. Kobiety, więc nie dziw się że atrakcyjni faceci nie chcą dzieci i obowiązków w domu. Założy aplikacje i ma ruchania na pęczki bo kobiety wymagają ładnej buzi, wygodnego wyra i kaloryfera na brzuchu.

Kobiety, kobietom zgotowały ten los.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: dla mężczyzn istnieją dwa rodzaje kobiet: porządne damy i rozwiązłe #!$%@?. Jak chcesz być traktowana jak dama i materiał na żonę, to musisz się tak zachowywać i mieć taki wizerunek. Musisz popracować nad sobą.
  • Odpowiedz
wg mnie łatwo jest zauważyć czy chłop szuka tylko bara bara czy zależy mu na czymś więcej

@damienbudzik: Ciekawe ilu facetów wylurkowałeś, że chcą od ciebie tylko seksu. O, zero? No to zamknij japę.

nabierać

To ciekawe, że z jednej strony przyznajesz, że jesteś świadomy, że mężczyźni kłamią, ale z drugiej strony wybierasz obwiniać za to kobiety. Następnym razem, jak ci auto ukradną, albo nabierzesz się na scam z paczką, to
  • Odpowiedz
bo mężczyźni gardzą matkami, gardzą dziećmi i nie szanują obowiązków i prac domowych


@zbrodnia_i_kawa: Jesli jakas kobieta tak sadzi, to ma powazny problem i jako damski odpowiednik toksycznego przegrywa, powinna skontaktowac sie ze specjalista.
  • Odpowiedz