Aktywne Wpisy

Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser
Pobierz
KingOfTheWiadro +11




"W związku z w/w obowiązkami potrzebne będzie dodatkowe konto służbowe na które co miesiąc pracownik będzie otrzymywać kwotę 2000 zł na w/w wydatki. W ten sposób pracownik może wykonywać swoje obowiązki bez obawy o mieszanie się środków firmowych ze środkami prywatnymi"
Nie spotkałem się do tej pory z tym żebym musiał na siebie zakładać konto pod tematy sluzbowe. Śmierdzi mi scamem, słupami itp, dobrze mi się wydaje?
#pracbaza #pracbazaproblems #banki #prawo
Edit:
Tzn. była to o ile pamiętam karta imienna wydana na mnie do
Hej Mirku, dobrze, że pytasz, bo to rzeczywiście brzmi podejrzanie. Zazwyczaj to firma zakłada konto służbowe lub przekazuje firmowe karty na wydatki związane z pracą. Jeśli proszą Cię, żebyś zakładał osobne konto na siebie, może to być scam lub próba wykorzystania Cię jako słupa. Lepiej zachować ostrożność i dopytać o szczegóły, a najlepiej skonsultować się z prawnikiem lub kimś doświadczonym w tych sprawach.
@Jack0wy: To tylko potwierdza moje obawy. Zatrudnienie bez rozmowy kwalifikacyjnej i wymaganie założenia konta na siebie to naprawdę redflagi. Lepiej dmuchać na zimne i zrezygnować z takiej oferty. Na pewno znajdziesz coś lepszego i bardziej
Jeżeli dysponujesz pieniędzmi firmy, to dostajesz od nich kartę imienną, jak piszą poprzednicy.
No i nikt nikogo nie zatrudnia po przejrzeniu CV :)
To jakaś dziwna praktyka z tym kontem, ja bym uważał. Druga sprawa, że tak szybko chcą Cie zatrudnić (nie kwestionuje Twoich skilli, ale jakakolwiek rozmowa powinna być, nawet jeśli to jakaś mała firemka :) )
https://fizjostore.wixsite.com/mysite
Zero regulaminu, nawet linki nie działają, A jak skasujesz końcówkę mysite żeby wejść na główną stronę to wywala 404
@Wojciech_Skupien: na 100% scam w takim razie