Wpis z mikrobloga

Holendrzy to chyba jeden z najbardziej zakompleksionych krajów w Europie Zachodniej, czytam właśnie komentarze holenderskiej prasy na temat meczu z Polską i każda redakcja musi podkreślić, że Polska to drużyna z Europy wschodniej, w ogóle ich komentarze przed samym spotkaniem z nami pokazują jakie to buce, pamiętam też ich zachowanie podczas mundialu w meczu z Argentyną, mam nadzieję, że wyjebia się na ten głupi ryj i nie wyjdą z grupy
#mecz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@kocham-pati-3 no właśnie koleżanka pracowała w Holandii i potwierdza moja opinie na temat tulipaniarzy ale mam też znajomych co pracują w DE i bardziej sobie chwalą, no są jakieś jednostki zjevane ale ogólnie życzliwi, a Holendrach zawsze w negatywach słuchałem
  • Odpowiedz
@PiotreKqxx zawsze tak było, Beenhakker traktował nas jak dziki kraj i mówił o wychodzeniu z gównianych chatek. Holendrzy też nie mają o nas dobrego zdania, ale to zasługa też sebków na emigracji, nie zazdroszczę im obcowania z Polakami XD
  • Odpowiedz
@Ravau23: Była nawet ciekawa historia z tym jak jeden sługa przyszedł do jakiegoś króla czy coś a on miał mega rzadką cebulkę tulipana w domu. Okazało się że ten sługa ją zjadł bo myślał że to cebula xD A ten bogacz dał za nią ileś tam ziemi xD
  • Odpowiedz
@kocham-pati-3:

przecież to ta sama mentalność co Niemcy,zapytaj kolegów co pracowali w Holandii ;)


Tylko że Niemcy w porównaniu do Holendrów nas lubią i nie są aroganckimi bucami
  • Odpowiedz
@PiotreKqxx pracując na co dzień z Holendrami (białymi) z kolonii (Curacao, Surinam itd) mam jak najgorsze zdanie o tym narodzie, naprawdę ciężko o większych buców i dają odczuć wyższość+ jeśli ktoś myśli że Polacy narzekają to niech porozmawia z Holendrem XD
  • Odpowiedz
@PiotreKqxx: w czasach studenckich jeżdziłem na wakacje do Holandii dorobić sobie trochę kasy. Ja akurat trafiłem na spoko firmę ale generalnie Holendrzy traktują Polaków jako tanią siłę roboczą do zapieprzania przy kwiatach, paprykach i pomidorach.

Z Polski jeździ tam dużo patusów w wieku około 19-30 lat. Nierzadko mieszkają w osobnych domach po kilkanaście osób, takich małych 'gettach' dla Polaków. Ja przez chwilę mieszkałem nawet na takim małym osiedlu wyłącznie dla
  • Odpowiedz
@PiotreKqxx: no jest jeszcze taki jeden zakompleksiony naród który czyta to co inni o nich piszą na forach żeby potem pisać o innych że są zakompleksieni. XD

Polska to kraj ze wschodniej Europy co w tym dzinego że tak o nas piszą skoro jest to prawda?

Dużo jeżdżę do Holandii i współpracuje z Holendrami. Jeżeli chodzi o handel i biznes to kocury, możemy się dużo od nich uczyć w tej
  • Odpowiedz
@PiotreKqxx: wspolpracuje holendrami 10 lat. Z wiekszoscioma innymi nacjami mozna miec spoko kontakt nawet z tylamii z ZEA Egiptu Indii Chin. Ale holendrzy traktuja mnie dalej jak jakiegos pastucha ma kloca sie o grosze bardziej jak zydzi. Lojalnosc dla nich nie istnieje. Nawet wobec swoich. Rotacja pracownikow jak w bebnie w pralce. Najlepszy holender jakiego poznalem ma na imie mohamed xd
  • Odpowiedz