Wpis z mikrobloga

@WaltherW: Czemu? Jest tak samo szkodliwa dla zdrowia dla obu plci.
@Wink Ale produktem sa jak w tym przypadku ubrania dla skrajnie otylych osob.
Mysle, ze ogladanie czy obcowanie z osoba otyla to nie jest reklama i propagowanie tego stanu. Tak samo jak sobie kupie piwo i je legalnie spozyje na lawce w parku w Niemczech dokad regularnie udaje sie w celach rekreacyjnych nie jest reklama tego piwa i zachecaniem do
  • Odpowiedz
@zrzyk: ona i tak jeszcze nie jest jakaś ekstremalnie gruba. Są jeszcze gorsze. U mojej mamy w robocie jest takich Izabel i Martyn pełno. Baby w okolicy trzydziestki, ważą 110-140 kg!!! Moja matka to by się 2x w takiej zmieściła bo całe życie chuda była mimo że prawie 2x starsza od nich jest.
  • Odpowiedz
@HIMARS: chodziło mi o to, że często w reklamach widzę grube kobiety, często to już nie jest plus size, a raczej trzy plusy. Ale grubego faceta (reklamującego ciuchy, kosmetyki itp) baaardzo rzadko. W dodatku ta gruba kobieta jest najczęsciej z gościem, który jest umięśniony, wyżyłowany albo po prostu normalnej wagi. Za to w drugą stronę: grubas z ładną szczupłą kobietą to już niepodobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mysle, ze ogladanie czy obcowanie z osoba otyla to nie jest reklama i propagowanie tego stanu. Tak samo jak sobie kupie piwo i je legalnie spozyje na lawce w parku w Niemczech dokad regularnie udaje sie w celach rekreacyjnych nie jest reklama tego piwa i zachecaniem do kupna.


@HIMARS: w Polsce również masz ogólniedostępne, publicznie widoczne miejsca, w których możesz pić piwo. Zresztą na ławce też piłem wielokrotnie i nikt mi
  • Odpowiedz
@zrzyk jezu to leginsy myślałem że luźny dres. Rozumiem mieć jakieś uwarunkowania do bycia okrąglejszym większym ale przecież to o własne zdrowie się rozchodzi. Przez pracę siedzącą muszę odmawiać sobie czipsika bo mi +3kg wskoczylo i wiem że zaraz może polecieć z górki, to serio się zastanawiam jak osoby naprawdę z dużym zapasem kg mówią w tych tv śniadaniowych że oni tylko sałatę 2 posiłki dziennie. Po co kłamać
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak rekalmowanie otyłości, otyłośc nie jest produktem, papierosy i wódka zaś są.

Jeśli zakaz byłby w trosce o dzieci, to musiałbyś grubą Gosię i Jasia z ich klasy też gdzieś wywieźć żeby ich nie oglądały, ale pozostałby problem nauczyciela WOSu Pana Sławka, który jest dość otyły. No i jest jeszcze kwestia tych randomowych kilku przechodniów których dzieci mogłyby zobaczyć wychodząc na zewnątrz xD

@Wink: No w Europie
djtartini1 - > Nie ma czegoś takiego jak rekalmowanie otyłości, otyłośc nie jest prod...

źródło: KelliJeanDrinkwater_2016X-embed

Pobierz
  • Odpowiedz
@djtartini1: Widziałem reklamy z osobami otyłymi np. w strojach sportowych - no okej, można spojrzeć na to w różny sposób, jako na normalizowanie ćwiczeń wśród takich osób, promocję zdrowego trybu życia, ktoś widzi w tym promocję otyłych, a firma potencjalny zysk.

Widziałem kampanie prowadzone przez feministki dotyczące osób z nadwagą, że nie muszą się czuć przez to gorsze. Kampanie które ogólnie są dobre, jeśli ktoś czuje się źle przez otyłość, zewsząd
  • Odpowiedz
@zrzyk: Nie wiem ile by mi musieli zapłacić za takie zdjęcie gdybym był tym w czarnym dresie...chyba w ogóle bym się nie zdecydował bo nawet gdybym żył sto lat to do końca rodzina i znajomi mieli by ze mnie bekę..
  • Odpowiedz