Wpis z mikrobloga

  • 48
@affairz: Prezesi banków nienawidzą pomysłu, który nagoni im setki tysięcy klientów, którym nawet nie będzie się opłacało nadpłacać, bo i tak państwo spłaca większość odsetek XDD
  • Odpowiedz
  • 151
@Parmenides69: nie wiem, ja to znalazłem dzisiaj. najlepsze jest to "prezesi banków nienawidzą tego pomysłu" XD przekaz dla debili, bo tak naprawdę prezesi banków kochają ten pomysł ()
  • Odpowiedz
@affairz: @Czoso Tak, właśnie patrzyłem na TikToka z linka i nie ma tam nic takiego więc nie jest to nic świeżego. Co nie zmienia faktu że tak czy inaczej wejdzie po tym co mówią politycy KO i PSL + dewowie już ogłosili oferty z tym uwzględnione więc raczej pewne info.
  • Odpowiedz
@Parmenides69:

Pewno info to na razie jest to, że Lewica, 2050 i konfederacja dokonały defekacji na ten program więc PO musi wejsć do łóżka z PiS żeby to przepchnąć.
  • Odpowiedz
@affairz
Nienawidzą tego pomysłu, bo z bólem serca muszą brać wyższa prowizje, a oni tego nie chcą, na dodatek sponsorują odsetki wszystkim o co tydzień hawajska wysyłają kurierem, a w tle mudżini klaszczą
  • Odpowiedz
@affairz: Ja pier...le do kogo oni kierują ten przekaz bo przecież nie do ludzi mających iq powyżej 60, chyba już rozumiem, taka forma 500 + dla dorosłych.
  • Odpowiedz