Wpis z mikrobloga

  • 2
@darknightttt: ale Twój komentarz broniący samice to jedynie potwierdza że i tak tak jest i to nie ma znaczenia że inne osoby bo ciebie też tam nie ma a stronę i tak trzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale to porównanie nie ma sensu, tam są różne kobiety, więc nie ma żadnej hipokryzji. Faceci też mają różne zdania, są prawdziwe sigmy, są kukoldy są beciki, tu też można tak manipulować
  • Odpowiedz
  • 2
@mam_spanko: jakby były te same osoby byłoby że ustawka, wejdz sam na FB, wrzuć takie posty i zobacz jakie opinie dominują w jednym i drugim przypadku
  • Odpowiedz
@Tony47: @darknightttt @CheSlaw @mam_spanko Dziecko dla kobiety ma nieporównywalnie większe konsekwencje niż dla faceta. Nie ma w tym hipokryzji, dwie różne rzeczywistości, dwie różne reakcje.

Jeśli nie podoba się wam postępowość, równouprawnienie, udawanie, że natura kobiet nie różni się od męskiej, to powinniście uznawać te różnice, bo to właśnie z nich wynikają te tradycyjne role kobiet i mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 0
@mam_spanko: mówię o dominujących opiniach, takich które znacznie przeważają drugą stronę, jest ich więcej niż drugich w sensie, wiadomo że różne opinie można znaleźć po obu stronach biorąc jednostkowe przypadki.
  • Odpowiedz
@GhostTrick wytłumaczysz mi bliżej te "różnice w konsekwencjach" między facetem który samotnie wychowuje 2 dzieci, a kobietą która samotnie wychowuje 2 dzieci?
  • Odpowiedz
@Tony47: @lexico to nie są ich opinie ani hipokryzja. To jest typowo kobiece życzeniowe myślenie. Nie powiedzą nic złego o kobiecie z dwójką dzieci z innymi partnerami, bo same chciałyby mieć jeszcze szanse na związek w takim położeniu. Myślą, że takimi komentarzami czy takim nastawieniem zmienią rzeczywistość i samotne matki będą jeszcze chodliwym towarem.
  • Odpowiedz