Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N: Nabrałem do niej obrzydzenia po tym jak w Azja Ekspress czy podobym gównie była akcja z łapaniem ryb, i natalka ( tak wiem ze z malej ) wpadła w histerie i płacz.
  • Odpowiedz
to przyjmij sobie mokebe na kilka tygodni. Co ci szkodzi?


@Fermiol: różnica między nami jest taka, że ja nie mówię innym jak mają żyć. Mam dwójkę dzieci, a uchodźców nie planuję gościć
  • Odpowiedz
  • 12
Wszyscy tu sprytnie pominęli fakt, że ona ma już dwójkę dzieci. Trzeciego nie chciała. Na tym metrażu już ma 4 osoby. Czy postąpiła słusznie i czy mądrze się tym było chwalić, to już nie mnie oceniać.
  • Odpowiedz
  • 16
uwielbiam takie fikołki w wykonaniu uśmiechniętej i tęczowej części społeczeństwa


@frisorovicz: a ja uwielbiam fakt, że pół kraju jest na tyle głupie, że udało się ludziom wmówić, że uśmiech to negatywna cecha xD
  • Odpowiedz
Za to decyzja o wpuszczeniu imgranta który przyjechał tu kraść gwałcić i zabijać


@Khebib: za mało leków, albo za duzo lęków, sugeruję w trybie pilnym skonsultować się z lekarzem prowadzacym.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: aborcja do 18 r.ż., chyba że chodzi o karpia. Wtedy Norymberga!

@frisorovicz: a ja uwielbiam fakt, że pół kraju jest na tyle głupie, że udało się ludziom wmówić, że uśmiech to negatywna cecha xD


Ale to ty jesteś na tyle głupi, że wmówiłeś sobie coś takiego. Rozumiesz coś takiego jak kpiny i drwiny?
  • Odpowiedz
decyzja o sprowadzeniu nowego człowieka na ten świat, wiążąca się z ogromną odpowiedzialnością, poświęceniem i wywróceniem całego życia do góry nogami


@missioncritical: no tak, bo przeciez ten czlowiek sam nieproszony sie pojawia. Pani Natalia nie miala pojecia skad te dzieci sie biora i nie mogla podjac przemyslanej decyzji

pozwolenie dorosłemu człowiekowi na przenocowanie przez jakiś czas w twoim kwadracie. No dosłownie to samo smutny, szary człowieku.


@missioncritical: no i wiaodmo,
  • Odpowiedz
@Khebib: za mało leków, albo za duzo lęków, sugeruję w trybie pilnym skonsultować się z lekarzem prowadzacym.


@PurpleHaze: otóż nie tym razem. Zakładając, że ten cytat z mema jest prawdziwy, to "uchodźcy" w 2021 nie mogli jeszcze być prawdziwymi uchodźcami z Ukrainy, gdyż Putin zaatakował w 2022.

Wcześniej zaś żadne państwo graniczące z Polską nie było w stanie wojny. Natomiast wszelcy czarni i beżowi mężczyźni w sile wieku z innych
szpongiel - >@Khebib: za mało leków, albo za duzo lęków, sugeruję w trybie pilnym sko...

źródło: world-war-1-and-2-plane-dropping-bombs-vs-world-war-3-plane-dropping-black-immigrants

Pobierz
  • Odpowiedz