Wpis z mikrobloga

#android #honor #honormagic5pro #oneplus #oneplus12
Cześć, który telefon byście wybrali - Honor Magic 5 Pro czy OnePlus 12?
OnePlus jest nowszy, Snap Gen3 vs Gen2 w Honorze oraz jest trochę tańszy. Honor ma lepszą nakładkę i aparaty oraz posiada lepszą biometrię. Pod względem baterii oba telefony są świetne.
Minusem (chyba) jest rozmiar - są to olbrzymie patelnie - do użytku na co dzień są raczej niewygodne, ale do pożerania treści video czy gier to już zaleta, pisać również będzie mi wygodniej. Chociaż nie wiem, do mojego RN8Pro się przyzwyczaiłem, a on ma 6,7cala.
Rozważam jeszcze #samsung #s23, ale 6.1 cala wydaje sie małe (chociaż używanie telefonu na co dzień byłoby bez porównania wygodniejsze).
Ktoś bawił sie oby dwoma telefonami i może coś mi o nich dopowiedzieć?
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@personalspaceinvader nie wiem jak te co napisałeś, ale aktualnie używam Motoroli za 1.2k i naprawdę płynnie to chodzi, brak bloatu, prawie czysty android ITP. Podejrzewam, że jakbym miał wyższy model to by było jeszcze lepiej, także albo Motorola albo Pixel według mnie
  • Odpowiedz
@personalspaceinvader: Jak chcesz żeby telefon działał dobrze w nieskończoność to bierz Pixela albo Motorolę. Na pewno nie bierz śmietnika Samsunga i Huawei (Honor). OnePlus też nie jest jakiś perfekcyjny ale jak zacznie zwalniać to wrzucisz sobie na niego LineageOSa i będziesz miał telefon do śmierci mechanicznej lub elektrycznej.
  • Odpowiedz
osobiście mam sentyment do OnePlus. Telefony dobrze wykonane, z większą starannością niż reszta chintoli, mocne podzespoły. Nie bawiłbym się w Honory, Vivo, Oppo i inne badziewia na tydzień.


@AspoleczneUfo: A to OnePlus przestał już być w większości rebrandem Oppo?
  • Odpowiedz
@cukru: OnePlus, VIVO i Oppo to ten sam właściciel, ale w zasadzie inny brand. Osobiście uważam OnePlus za markę premium w porównaniu do pozostałej dwójki. Raz jeden dostalem do naprawy VIVO i to jest dramat, syf najgorszy. Z Oppo może nie mam tak złych doświadczeń, ale OnePlus zdaje się stać dwie półki wyżej nad nimi.
  • Odpowiedz