Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem szczery do bólu i moja różowa o tym wie a jednak ma pretensje. W rozmowie wyszło że jej powiedziałem, że jest z wyglądu przeciętna ale mi to nie przeszkadza bo ma dobre cechy. I ona teraz nie może tego przeboleć, mówi że to chyba nie ma sensu żebyśmy byli razem wtf. Sama dobrze wie że nie jest modelką wiec czego oczekuje, że będę mówił że jest?? Ja sie jej pytam co ona w takim razie myśli o mojej atrakcyjności, no to mówi że jej się podobam. No właśnie podobam jej się, a nie że jestem obiektywnie naj naj przystojniejszy, wiadomo że są ladniejsi. Mi sie podoba jej charakter a jednak ma ból czterech liter o to.
Co myślicie powinienem ją okłamac w takiej sytuacji i mowic tak tak jestes piekna kochanie? i wbrew sobie nie być szczerym??
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 77
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: związek polega na tym że wzajemnie się oszukujecie, że nie istnieją atrakcyjniejsi ludzie niż partner/partnerka. Twoja historia w sumie brzmi trochę jak ten kabaret gdy laska mówiła, że jej były miał pałe jak butelka coca-coli i bolało dlatego woli mały lekko miękki sprzęt obecnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też kiedyś nigdy nie kłamałem. Jak zacząłem mieć dziewczynę to też jej nie okłamywałem. Była z urody mocno przeciętna ale nie o wygląd wtedy szło. I czasami właśnie się mnie pytała czy mi się w czymś podoba itp.
Więc mówiłem prawdę że np. ta sukienka wygląda okropnie albo ten makijaż ją postarza albo ta fryzura za którą zapłaciła 150zł upodabnia ją do ciotek 40+.
Kilka razy przeżywa moje słowa płakała,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ależ ona zdaje sobie sprawę że jest przeciętna.
Mój drogi autystyku jej chodzi o to jak ty ją widzisz. Ma być najpiękniejsza dla ciebie a reszta ma być paskudnymi pasztetami.
Raczej ty też byś nie chciał usłyszeć że masz glizde w spodniach tylko anakondę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja nigdy nie okłamałem żadnej kobiety z którą byłem blisko. jak coś to mówiłem pół prawdy albo omijałem temat.

Co do wyglądu
Kiedyś jedna chciała abym pokazał zdjęcie poprzedniej... uważałem że zrobi jej się przykro bo była ładniejsza od niej, więc powiedziałem, że nie pokaże i tyle. Ty jak powiedziałeś jej że jest przeciętna to jej się przykro zrobiło. trzeba było to ominąć.
Trochę ogarnięcia jaki efekt będzie miało to
  • Odpowiedz