Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem szczery do bólu i moja różowa o tym wie a jednak ma pretensje. W rozmowie wyszło że jej powiedziałem, że jest z wyglądu przeciętna ale mi to nie przeszkadza bo ma dobre cechy. I ona teraz nie może tego przeboleć, mówi że to chyba nie ma sensu żebyśmy byli razem wtf. Sama dobrze wie że nie jest modelką wiec czego oczekuje, że będę mówił że jest?? Ja sie jej pytam co ona w takim razie myśli o mojej atrakcyjności, no to mówi że jej się podobam. No właśnie podobam jej się, a nie że jestem obiektywnie naj naj przystojniejszy, wiadomo że są ladniejsi. Mi sie podoba jej charakter a jednak ma ból czterech liter o to.
Co myślicie powinienem ją okłamac w takiej sytuacji i mowic tak tak jestes piekna kochanie? i wbrew sobie nie być szczerym??
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 77
  • Odpowiedz
@onepnch: No skoro Ci się ewidentnie nie podoba, bo się zapuściła a dalej jesteś z nia w związku to oszukiwanie jej i samego siebie, że jeszcze Ci się podoba jest turbo głupie, ale to wasze konwenanse i wasze zycie, enjoy zmarnowanie go, żeby ktoś poczuł się lepiej, ale na pewno nie będzie to OP.
Zaczyna się od małych kłamstw, a później dochodzi do zdrad, gdzie ludzie kompletnie nie są świadomi co
  • Odpowiedz
@onepnch: pomiędzy modelem 10/10 a człowiekiem słoniem jest duża ilość ludzi typowo atrakcyjnych i tych mniej, ważne żeby o siebie dbać i się nie zapuścić, a sama skala jest dość subiektywna 6 dla jednego może byc 8 dla drugiego, ale tu bardziej mowa o fryzurze, rysach twarzy, głosie, cerze. Otyłosc dla normalnego czlowieka zawsze bedzie odpychajaca i moim zdaniem trzeba mówić o tym wprost. Inna sprawa, że wiązanie się z osobą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Szczerość, pewność siebie i brak kompromisów w związku jest dla zarządu (jeśli masz topowy wygląd/kasę/status...). Areczek musi kłamać i sprawnie grać w grę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dla różowych nie liczy sie prawda, tylko emocje, ale masz rację ze to nie powód aby je okłamywać.

Co myślicie powinienem ją okłamac w takiej sytuacji i mowic tak tak jestes piekna kochanie?


no ale jest dla ciebie piękna i podoba ci się czy nie?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ehh, jakbym ja to pisał. Naszczescie nauczyłem się już trzymać cześć słów za zębami i jest jeszcze gorzej w związku bo się wew. gotuje od ilości słów jakie nie wypowiedziałem, a ona ciągle pyta o te same rzeczy....


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Kiedys taki jeden chlopak z Tindera tak mnie poprosil, zeby go ocenic, ile bym mu dala na 10. Jestem podobnie szczera do Ciebie, wiec ocenilam obiektywnie na 5/10. Podobal mi sie. On sie obrazil za taka ocene i znajomosc sie zakonczyla :) szkoda, bo fajny chlopak byl.
Wracajac do tego co Ty napisales - troche dziwnie tak oceniac swojego partnera/partnerke. Ja jak jestem zakochana to moj partner jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mogę się założyć o stówe że za mało ma atencji od ciebie i za mało seksu. Co innego jest powiedzieć na luzie że jest przeciętna jak ruchacie się jak króliki, a co innego jak jej mówisz że jest przeciętna a ostanie dymanko było miesiąc temu
  • Odpowiedz
#!$%@?łeś. Kobiety uwielbiają być okłamywane, żyć w obłudzie i pławić się w sprawianiu dobrych pozorów, nawet wiedząć że to fikcja.


@ffrreeaakk:
- dobrze ci było?
- nie
  • Odpowiedz