Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem szczery do bólu i moja różowa o tym wie a jednak ma pretensje. W rozmowie wyszło że jej powiedziałem, że jest z wyglądu przeciętna ale mi to nie przeszkadza bo ma dobre cechy. I ona teraz nie może tego przeboleć, mówi że to chyba nie ma sensu żebyśmy byli razem wtf. Sama dobrze wie że nie jest modelką wiec czego oczekuje, że będę mówił że jest?? Ja sie jej pytam co ona w takim razie myśli o mojej atrakcyjności, no to mówi że jej się podobam. No właśnie podobam jej się, a nie że jestem obiektywnie naj naj przystojniejszy, wiadomo że są ladniejsi. Mi sie podoba jej charakter a jednak ma ból czterech liter o to.
Co myślicie powinienem ją okłamac w takiej sytuacji i mowic tak tak jestes piekna kochanie? i wbrew sobie nie być szczerym??
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 77
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: baby tak mają że trzeba im powiedzieć że są najpiekszniejsze na świecie zawsze łapię się za głowę jeśli myślą że to prawda i w to wierzą XD ale jak powiesz inaczej to obraza majestatu mega dziwne stworzenia radzę trzymać się z dala.
  • Odpowiedz
Co myślicie powinienem ją okłamac w takiej sytuacji i mowic tak tak jestes piekna kochanie


@mirko_anonim: w tym samym wpisie zacytowałeś, że ona potrafiła powiedzieć prawdę w nieraniący sposób xD
  • Odpowiedz
Jestem szczery do bólu i moja różowa o tym wie a jednak ma pretensje. W rozmowie wyszło że jej powiedziałem, że jest z wyglądu przeciętna ale mi to nie przeszkadza bo ma dobre cechy. I ona teraz nie może tego przeboleć, mówi że to chyba nie ma sensu żebyśmy byli razem wtf. Sama dobrze wie że nie jest modelką wiec czego oczekuje, że będę mówił że jest?? Ja sie jej pytam co
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kobiety już tak mają, że jak coś jej nie pasuje to to zmienia lub się denerwuje, a jak chce otrzymać potwierdzenie to pyta. Negatywne odpowiedzi to błędne odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też mnie to niemiłosiernie denerwuje, ale trzeba zagryźć zęby i potakiwać. No chyba że coś faktycznie koliduje z twoim światopoglądem. Wtedy masz dwie opcje, zabawa w sapera lub kłótnia. Z naturą nie wygrasz,
  • Odpowiedz