Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi czy to ze mną jest coś nie tak czy o co chodzi??

Jakiś czas temu zostałam matką i zaczęłam przyjaźnić się z samotnymi matkami z okolicy.
Poznałam jedną, bardzo fajną singielkę (ma 22 lata). Jest piękna madra i samodzielna.
Pokazałam jej zdjęcie mojego brata (też singiel), powiedziała, że jest fajny.
Pomyślałam, że będą do siebie pasować, zwłaszcza że on ma już 29 lat, jest programistą.
Wysłałam mu jej zdjęcie, ale kiedy dowiedział się, że N ma dziecko, powiedział że nie chce jej poznać :(

Jak się widzieliśmy w tamtym tygodniu, zpytałam go dlaczego to powiedział, że nie chce i zaczął punktować mi listę powodów dlaczego nie, że nigdy nie umówi się z samotną matką
Powiedziałam że samotne matki są bardziej dojrzałe i odpowiedzialne. Odpowiedział, że są dojrzałe dopero jak mają dziecko.
Następnie powiedział kilka innych obraźliwych rzeczy. Jeśli ktoś zapyta, to powiem.
Jestem po prostu WŚĆIEKŁA dlaczego mężczyźni tak postrzegają samotne matki?

Myślę, że bycie ojczymem wymaga bycia prawdziwym mężczyzną, którym on widocznie jeszcze nie jest

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim jak w ogóle możesz myśleć tak o swoim bracie? To on był odpowiedzialny i nie zrobił dziecka z jakąś idiotka a teraz chcesz go zmuszać do tego żeby wychowywał cudze dzieci
  • Odpowiedz
dla samotnej matki nigdy nie będziesz na pierwszym miejscu w życiu

@TonyMalin: dla żadnej matki nie będziesz na pierwszym miejscu, a ona nie powinna być dla ciebie. To naturalne, że dziecko jest najważniejsze.
  • Odpowiedz
@lutecki dziecko jest owocem tej miłości, jakaś jej ewolucją. Jednak kiedyś się wyprowadzi i założy własną rodzinę. Z żoną zostajesz do śmierci bo to sobie obiecaliacie. Kobiety najczęściej mają problemy z rozumieniem tej sytuacji i stąd biorą się mamisynki na które tak narzekają kobiety w związkach lub wpieprzajace się tesciowe na które z kolei narzekają panowie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Opieka nad cudzymi bombelkami to psi obowiązek każdego zak0laka p0laka. Poza tym to nie koniec. 87% swoich dochodów p0lak zak0lak powinien oddawać swojej wybrance. Najlepiej przynosić kasę w mordzie co miesiąc i potem wracać do budy.
Każde inne myślenie jest nieodpowiedzialne i dziecinne. Amen! ps b8 jak ch00j
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Też jestem skłonny łyknąć tego baita.

Dlaczego.

1. Ponieważ mogą. Mają prawo mieć preferencje.
2. Ponieważ we współczesnym świecie zaburzono - spieprzono układ damsko-męski, co przestaje odpowiadać mężczyznom - i jeśli im się ten układ nie będzie podobał to przestaną w niego wchodzić.
3. Nie ma gwarancji że osoba która w młodym wieku została młodą samotną matką - jest bez winy - może jest bez winy, a może
  • Odpowiedz
właśnie że dla normalnej będę. Nawet tak hejtowana filozofia katolicka stawia miłość małżeńską ponad miłość do dzieci. Dzieci kocha się niejako z automatu a małżeństwo jest miłością trudniejsza bo z wyboru, coś sobie przysiegacie łączy was sakrament, ślub, czy kredyt hipoteczny łotewer. Nie życzę nikomu kobiety która tego nie pojmuje.


@TonyMalin: OK, załóżmy, że masz dziecko z kobietą. Potem się rozstajecie. Zgodnie z nauką katolicką twoja była partnerka kocha bardziej swojego
  • Odpowiedz