Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi czy to ze mną jest coś nie tak czy o co chodzi??

Jakiś czas temu zostałam matką i zaczęłam przyjaźnić się z samotnymi matkami z okolicy.
Poznałam jedną, bardzo fajną singielkę (ma 22 lata). Jest piękna madra i samodzielna.
Pokazałam jej zdjęcie mojego brata (też singiel), powiedziała, że jest fajny.
Pomyślałam, że będą do siebie pasować, zwłaszcza że on ma już 29 lat, jest programistą.
Wysłałam mu jej zdjęcie, ale kiedy dowiedział się, że N ma dziecko, powiedział że nie chce jej poznać :(

Jak się widzieliśmy w tamtym tygodniu, zpytałam go dlaczego to powiedział, że nie chce i zaczął punktować mi listę powodów dlaczego nie, że nigdy nie umówi się z samotną matką
Powiedziałam że samotne matki są bardziej dojrzałe i odpowiedzialne. Odpowiedział, że są dojrzałe dopero jak mają dziecko.
Następnie powiedział kilka innych obraźliwych rzeczy. Jeśli ktoś zapyta, to powiem.
Jestem po prostu WŚĆIEKŁA dlaczego mężczyźni tak postrzegają samotne matki?

Myślę, że bycie ojczymem wymaga bycia prawdziwym mężczyzną, którym on widocznie jeszcze nie jest

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale bait kolego :) 2/10
ten z nastawieniem na niechęć do wiązania się z samotnymi matkami

zdradziłeś się tym że niby 29 latek miałby się tłumaczyć dlaczego nie chce kogoś poznać? nie chce bo nie chce i koniec tematu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: żaden facet nie chce mieć dodtakowych obowiązków wiedząc, ze wychowuje nie swoje dziecko. Tym bardziej, że kobieta inaczej podhcodzi wtedy do partnera. To chyba normalne, tylko kobiety jakz wykle mają z tym problem. Sam bym wolał np grubą kobietę bez dziecka niż modelkę z dzieckiem. Natury nie oszukasz, facet wychowujący nie swoje dziecko nie mając swojego z innego związku to beciak.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no to jak jesteś taka entuzjastka to sama sobie weź faceta z cudzymi dziećmi , pewnie sama bys tak nie zrobiła a komuś na siłę wtykasz
Może zabrzmie podle ale ludzie swoich dzieci często mieć nie chcą a jeszcze łożyć na cudze
Słusznie cię #!$%@? jak jesteś taka samarytanka to sama weź dzieci z domu dziecka
  • Odpowiedz
@kosmita no jest wściekła bo sobie facet nie daje wora problemów na głowę zwalić , wszystkie te które tak się madruja o samotne matki żeby je brać same by nie wzięli faceta z cudzym dzieckiem i same by na te dzieci nie pracowaly jest młody w sile wieku niech sobie znajdzie wolna laske bez zobowiązań a nie dziecko i tatusia w komplecie który zawsze się będzie pojawiał , samotne matki mogą sobie
  • Odpowiedz
@darknightttt właśnie że dla normalnej będę. Nawet tak hejtowana filozofia katolicka stawia miłość małżeńską ponad miłość do dzieci. Dzieci kocha się niejako z automatu a małżeństwo jest miłością trudniejsza bo z wyboru, coś sobie przysiegacie łączy was sakrament, ślub, czy kredyt hipoteczny łotewer. Nie życzę nikomu kobiety która tego nie pojmuje.
  • Odpowiedz
@TonyMalin

@mirko_anonim dla samotnej matki nigdy nie będziesz na pierwszym miejscu w życiu

To akurat dziecinny argument że chcesz się z dzieckiem o atencje bic , brak ci dojrzałości emocjonalnej , raczej tu chodzi o to że on może nie być gotowy na cudze dziecko i to że nagle życie się wywróci do góry nogami , dziecko to nie zabawka a obowiązki finanse czas
Przy niechcianym dziecku może dojść nawet do przemocy
  • Odpowiedz
@Linnior88 niedojrzałe jest twoje rozumowanie, w miłość i masz być pewna że to Ty jesteś ta jedyna najważniejsza osoba w życiu, nie koledzy, nie teściowa i nawet nie dziecko. Sprowadzanie wszystkiego do pieniędzy pominę. Mężczyzna nie operuje tymi kategoriami w relacjach romantycznych.
  • Odpowiedz
@TonyMalin przecież to co piszesz to jakiś skrajny egoizm , jakby 5 letnie obrażone dziecko miało wonta że mama ma jeszcze czas dla braciszka czy siostry , dojrzej facet bo masz mentalnie 5 lat a jakby mi facet wytykał że nie jest najważniejszy to bym mu się kazała #!$%@?ąć w łeb bo dorosły człowiek juz nie powinien myśleć w kategorii 'ja ja i ja
" Dojrzałość emocjonalna polega na tym że zaczynasz
  • Odpowiedz