Wpis z mikrobloga

@Miguelos: wspaniałe są te wątki bo zaraz teiggeruja się typy z tekstami "Polak to nie biały" albo "żadne osiągnięcia to nie są" itd.

Od razu rzut oka na profil i można na czarnolisto żeby się miłej wykop przeglądało.

Dzięki Mireczku za te wrzutki o praniu!
  • Odpowiedz
@barnej-flinston

@blessed_by_swiezonka: nie są i mam #!$%@? w kolor, o wiele lepiej rozmawia mi się z fizykiem z Pakistanu który kręci kebab od 20 lat w Polsce niż z p0lakiem który się cieszy że jest biały mając dwucyfrowe iq XD


@barnej-flinston zabawne, że fizyk z Pakistanu kręcący kebaba jest git, ale jakby Polak fizyk kręcił kebsa, to byś miał bekę, że zjeb nawet normalnej roboty znaleźć nie może.
  • Odpowiedz
zamki wybudowane przez Niemców, pałace przez zagraniczną szlachtę?


@Reck: chyba nigdy nie byłeś w np. Krakowie xD

WIększość Polskich budowli zniszczyli wlaśnie Niemcy przez lata.
  • Odpowiedz
  • 2
@rajet O proszę, to żeby hyć białym to trzeba być uczonym fizykiem, albo noblista, a jak nie tonnie możesz mówić ze jesteś biały...

...ale gdy jesteś czarny no to co innego, PRAJD AFRIKA, #!$%@?ć bialych.

Prawda?
  • Odpowiedz
kiedy prawdziwi Europejczycy budowali zapierające dech w piersiach katedry i odkrywali świat polacy żyli w chatkach z gówna niewiele różniących się od trzeciego świata. Podpinanie polactwa do tego zachodnioeuropejskiego kanonu kulturowego budzi śmiech na sali, podobnie jak Twoje ujadanie "przecież wszyscy dookoła mnie są biali, jestem Europejczykiem przysięgam!1!!"


@Reck: ja wiem że trololo z prawusów, ale nie jest prawdą że w Polsce nie powstawały katedry czy zamki i może były
  • Odpowiedz
co tam, zabolało?


@czerwonykomuch: czemu zabolało? Twój obrazek jest jak najbardziej śmieszny i prześmiewczy, ale co ma rasizm do obrazku OPa? Was wszystkich #!$%@? z tym rasizmem - ja nie tylko np. wolę białe kobiety i uważam białe dzieci za ładniejsze ale wolę też blondynki o jasnych (zielone, niebieskie) oczach. Czy to znaczy, że neinawidzę brązowookich brunetek? Albo dyskryminuje je? Nie.

Z resztą bardzo często te obrazki są postowane w
  • Odpowiedz
@blessed_by_swiezonka:
#!$%@? coś o radzieckich czołgach, ale to ty masz narrację Putina XD
W Rosji jest przyzwolenie na wojnę, bo składa się właśnie z takich jelopow jak ty.
I co by nie było, jestem przeciwnikiem masowej migracji bo to nikomu nie służy, ale daleki jestem od narracji nazistowskiej w zasadzie. Przecież za ten „mix” odpowiadają biali, czarno baaardzo racjonalnie się zachowują. Jak jest szansa na łatwe życie to jadą, tak
  • Odpowiedz
@text: o czym ty bredzisz typie? Jaki to ma związek z tym co napisalem? Twoja wypowiedz to zlepek przypadkowych myśli. Masz schizofrenie?

1. Ponad 80% Europejczyków jest przeciwna imigracja z afryki, elity to ignorują
2. Duża część polskich elit pochodzi bezpośrednio z Rosji, potomkowie NKWD
3. W wątku o mieszaniu ras atakujesz goscia ktory jest przeciwny, czyli lubisz sex z czarnymi mężczyznami
4. Wielce mądry, nie ma wyobrazni ktora pozwala
  • Odpowiedz