Wpis z mikrobloga

Szukam asystentki dyrektora*
Wymagania: normalne bez wymysłów znajomość ms 365, innych systemów można nauczyć się ciągu dwóch dni. Warunek znajomość języka angielskiego biegle, mile widziany francuski komunikatywny.
Kasa 8000-10000 brutto na UoP.

No nie zgadniecie jaki chłam zgłasza się 😂🤣
Moda na cv bez zdjęć rozwala mnie.
Przykład: zakolczykowana japa, wytatuowany ryj, włosy w kolorze tęczy...

Ludzie zapanujcie nad swoim wyglądem, bo potem nie da się na was patrzeć 🤡

*facet odpada, bo to odgórne wymagania komitetu.

Dziś jeszcze 3 spotkania.
1. Kobieta 35+ samotna matka
2. 26 lat po studiach zero doświadczenia ale 2 lata mieszkała w syfie zwanym paryżem..
3. Korpo szczur 29 lat, powiedziała 7000 brutto 😅

Moja HR business partner, to kompletnie nie zna się na rekrutacjach. Podsyła mi wszystko jak leci, a mój fitr jest prosty: nie sowietów, kolorowych, mohametan, ludzi po 50 rż.

Lubie swoją robotę, ale rekrutacje to masakra...

#pracabaza #korposwiat #korpo #rekrutacja #hr
  • 322
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xfre: Jakbym zobaczyła takie ogłoszenie to nie miałabym wątpliwości, że chodzi o bardzo osobistą asystentkę. Kto płaci tyle zwykłej sekretarce? Poza tym już widać, że szef janusz.
  • Odpowiedz
Przykład: zakolczykowana japa, wytatuowany ryj, włosy w kolorze tęczy...


@xfre: W sumie nie wiem dlaczego dostajesz hejt za ten post. Też odrzucałbym wszelkie dziwactwa, bo to potencjalna z-----a psycha. Po co ryzykować. Nie mam nic przeciwko tatuażom, kolczykom w nosie czy różowym włosom przy sprzedawcach w Żabce, bo do tej pracy nie trzeba żadnych umiejętności ani nawet psychicznej stabilności a rotacja na tym stanowisku nie jest problemem. Ale od asystentki
  • Odpowiedz
@xfre: @PokemonowyRambo: mam tatuaże i kolczyki na twarzy i nie mam problemu ze znalezieniem pracy w IT (programista/machine learning)

nie współczuję cyrku poza IT gdzie każdy musi lizać dupę szefom, HR i rektuterom 24/7 XDDD
  • Odpowiedz
  • 3
Pamiętam jakie było u nas zaskoczenie dyrektora jak przyszedł m----n na rozmowę na analityka. Nazywał się totalnie po polsku, nie miał zdjęcia w CV, a dobre kilka lat temu nie było standardem, żeby nie dawać zdjęcia.
  • Odpowiedz
Przykład: zakolczykowana japa, wytatuowany ryj, włosy w kolorze tęczy...


@xfre: Nie powinieneś pracować z ludźmi, a tym bardziej być osobą decyzyjną w czymkolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: dla mnie nie ma, ale HR robił research softem do sprawdzania kandydatów, dodały takie info.
@glowie a wiesz, że u mnie zredukowaliśmy aż ~230 etatów w IT? #it zawija się, bo #ai idzie mocno Claude zastąpił sporo papraków programistów.
@CorniShon007 miód na moje zmęczone oczy :-)
@Logytaze: poprzednia praca "życia" mi to ułatwia, dlatego ja nie ty decyduję kto, co i
  • Odpowiedz
@siekieromotyka: pokemony odpadaja jak przegladasz CV, nie mozna pisac takich rzeczy w wymaganiach bo beda darly jape ze dyskryminujo! W biznesie wszystko musi byc przemyslane, to nie rekrutacja na aktywiszcze
  • Odpowiedz