Wpis z mikrobloga

Szukam asystentki dyrektora*
Wymagania: normalne bez wymysłów znajomość ms 365, innych systemów można nauczyć się ciągu dwóch dni. Warunek znajomość języka angielskiego biegle, mile widziany francuski komunikatywny.
Kasa 8000-10000 brutto na UoP.

No nie zgadniecie jaki chłam zgłasza się 😂🤣
Moda na cv bez zdjęć rozwala mnie.
Przykład: zakolczykowana japa, wytatuowany ryj, włosy w kolorze tęczy...

Ludzie zapanujcie nad swoim wyglądem, bo potem nie da się na was patrzeć 🤡

*facet odpada, bo to odgórne wymagania komitetu.

Dziś jeszcze 3 spotkania.
1. Kobieta 35+ samotna matka
2. 26 lat po studiach zero doświadczenia ale 2 lata mieszkała w syfie zwanym paryżem..
3. Korpo szczur 29 lat, powiedziała 7000 brutto 😅

Moja HR business partner, to kompletnie nie zna się na rekrutacjach. Podsyła mi wszystko jak leci, a mój fitr jest prosty: nie sowietów, kolorowych, mohametan, ludzi po 50 rż.

Lubie swoją robotę, ale rekrutacje to masakra...

#pracabaza #korposwiat #korpo #rekrutacja #hr
  • 322
  • Odpowiedz
@xfre: Ja myślę, że te nowe pokolenie z brudnopisem na całym ciele dopiero sie przekona, że będzie mogło pracować co najwyżej w gastro przez swój luzacki imidż. Dress code jest kluczowy na wielu stanowiskach.
No ale przecież to ich sprawa i ich życie więc się nie czepiam, każdy ma swój rozum, swoją wyobraźnie i swoje ciało ;)
  • Odpowiedz
wg kodeksu pracy nie możesz wymagać zdjęcia w CV. Dyskryminacja ze względu na płeć też jest zakazana


@xkajteqx: lol wysłać mozesz, zatrudnić nie musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xfre: U mnie podobnie. Wygląd alternatywki, kolorowe włosy, wielkie okulary i specyficzny wygląd twarzy podkreślające ewentualne problemy z głową (to trzeba przeżyć żeby zrozumieć) = nawet nie doczytuję CV tylko od razu do śmietnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest świadome wkładanie ręki do ognia w nadziei, że jednak nie będzie gorące. Natomiast zaskakujące jest poruszenie ludzi, którzy nie mają na ten temat pojęcia. Przekonania rodzą się
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@leoha: nie twierdzę tak
@typbezkasy95 w pracy obowiązują jakieś reguły to nie #famemma
@xkajteqx mogę nie zapraszać takich osób
@KoltajlPszeniczny a ludzie parę lat temu całowali po rękach i jeszcze płacili za opowiadanie pierdów xD
@Notabene uważaj, nadal mam wjazd w USC, żebym ja ci zwolnienia nie wygenerował, nawet nie wiesz ilu pracodawców jest bardzo religijnych
@Jamniki2 na co?
@missioncritical to jest inny stan umysłu, pieski kotki, syndrom jałówki
@RozowaZielonka wiem,
  • Odpowiedz
  • 31
@xfre skąd się wzięły na wykopie zjeby używające tych emotek? Chyba nie dawno to weszło. Już się robi z tej stronki portal dla boomerów, zaraz Grażyńskie memy będą tu postowane nieironicznie a nie jako shitpost
  • Odpowiedz
nie sowietów, kolorowych, mohametan, ludzi po 50 rż.


@xfre: XDDDD Widzę że jak wszyscy śmieją się z "Rekrutywek" tak mamy równie powalonego Rekrutywa xDDDDD Już widzę jak ustalasz czy ktoś jest sovietem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD O międzynarodówkę pytasz, czy szukasz śladów ZSRR podczas rozmowy xDDDDD

Podziwiam toksyku twoją silną oosobowość, tyle CV przejzał, tyle osób po wyglądzie "odrzucił" eh ta twoja "wszech wladza" za 5k brutto xD
  • Odpowiedz