Aktywne Wpisy

JaNieGejJaPapiesz +254
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
źródło: 1000005574
Pobierz
Emble +106
źródło: FB_IMG_1782122607901
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000005574
Pobierz
źródło: FB_IMG_1782122607901
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Komentarz usunięty przez moderatora
Zresztą już to, co robisz obecnie jest raczej swińskie, bo skoro mówicie o zauroczeniu, to tam flirt pewnie leci ostry.
Zresztą, idealizujesz sobie laskę, którą widziałeś raz czy dwa, bo jej nie znasz tak naprawdę i to tak działa.
@mirko_anonim: przestać utrzymywać kontakt.
1) weź rozbieg i kontrolnie przydzwoń łbem w ścianę.
2) napisz dziewczynie, że jest super i w ogóle, ale niestety nie możecie utrzymywać kontaktu, bo idzie to w złym kierunku. Zablokuj ją we wszystkich dostępnych kanałach i PRZESTAŃ Z NIĄ ROZMAWIAĆ.
3) w sobotę wyślij dzieci do dziadków, weź żonę na randkę i wiadomo co, a w niedzielę weź całą rodzinę na wycieczkę i spędźcie czas w piątkę.
4) po powrocie usiądź
────────────────────
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim Byłem w takiej sytuacji jak Ty, choć bez małżeństwa i dzieci. Zwykła znajomość w pracy w pewnym momencie przerodziła się w lekki flirt. W porę, zdecydowanie to przerwałem, gdy się - nazwijmy to - "zorientowałem".
Zdradzenie osoby która Cię kocha, ufa, czeka na Ciebie i cieszy z każdej chwili z Tobą to ogromne skur**syństwo. Przeżyłem to z moją ex kilka lat temu, bardzo długo
Powiem tak, będzie cię to trzymać dość długo, aż pewnego dnia powiesz jej, ze rzucasz wszystko dla niej. Wówczas ciężar twojej decyzji spadnie na nią i laska otrzeźwieje (tak było u mnie) albo będziecie żyć długo i szczęśliwie. Cholera wie. Trochę własnych dzieciaków szkoda, ale i tak jak dorosną będą mieć starszych w dupie.
Więc powiedz