Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to red-flag i powód do kategorycznego odrzucenia faceta, jeśli facet w wieku 30 lat dalej mieszka w pokoju (ze współlokatorami w innych pokojach), wynajmuje mieszkanie bądź kawalerkę zamiast mieć jakiekolwiek mieszkanie czy też kawalerka w kredycie? Czy to oznaka niesamodzielności i niezaradności, bo nie ma w tym wieku nic własnego i płaci komuś za wynajem?
Z taką opinią spotkałem się u większości moich koleżanek, że facet bez swojego m jest skreślony na randkach. Według nich facet 30 lat może nawet nie mieć samochodu, jeździć rowerem i tramwajami, ale powinien mieć własne mieszkanie, spłacone lub w kredycie.

#zwiazki #redpill #blackpill #tinder #seks #podrywajzwykopem #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 43
A jako wisienka na torcie, przeświadczenie polaczków że człowiek bez własności w mieszkaniu i samochodzie jest śmieciem.


@kaminarii: taa jak to sie dowiedziałem przy świątecznym stole, facet w pewym wieku MUSI mieć auto nawet jakby miało tylko stać w garazu. I to takie tezy od postępowych osób ze stolicy co to są wielce za zielonymi ładami etc XD
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Anonku, zostaw ją, ona Ciebie zwyczajnie nie kocha, kocha tylko to, co możesz jej dać i to się nigdy nie zmieni. Jesteś dla niej tylko dostawcą rzeczy, rozrywek i wygodnego życia. Zawsze będzie jej za mało, Ty zawsze będziesz gonił cel, który zawsze się będzie oddalał. Nie zaznasz ani respektu, ani szacunku, ani wewnętrznego spokoju, a na koniec, po paru latach uwiązany małżeństwem, bachorem i może kredytem poznasz
taa jak to sie dowiedziałem przy świątecznym stole, facet w pewym wieku MUSI mieć auto nawet jakby miało tylko stać w garazu


@Eugeniusz_Zua: O to to. Nawet jeżeli byś go praktycznie w ogóle nie używał, to MUSISZ mieć auto, bo inaczej jesteś odpadem nic nie wartym XDDD Starym ludziom i tym żyjącym socialami się w dupach poprzewracało od tego udawanego dobrobytu.
ale wiesz, że majątek zgromadzony przed ślubem nie wchodzi w podział majątku przy rozwodzie?


@mistejk: mnie tego tłumaczyć nie trzeba,
Tak powinno być w normalnym kraju, cywilizacji.

Natomiast obecnie baba za pomówienie o pobicie lub groźby śmierci może cię z pomocą kukolda policjanta wyrzucić z własnego domu nawet jak nie masz z nią ślubu.
Więc o czym my tu gadamy.
no mam nadzieje, ze kolezanki maja swoje mieszkania, samochody itd. sa pewnie filperkami i rentierkami XD a moze po prostu szukaja losia aby zamieszkac za darmo!


@DrGreen_2: jeszcze łosia jak by znalazły to pal licho, bo by przynajmniej miał ruchanie i rodzinę założył.

A one często kradną podczas rozwodu dobytek faceta z przed ślubu, przejmują całe domy,
chyba że ma kilka nieruchomości lub robi grube ruchy, a akurat teraz wynajmuje pokój.


@programista15cm: xdddddddddd


@Theo_Y: no znam takiego typa, "ma" (w leasingu) kilka aut typu 911, m5 i jakis merol. Akurat jego pokoj jest wielkosci mieszkania, bo jest na poddaszu, ale wynajmuja tam inne osoby same pokoje w duzym domu w dobrej dzielnicy. Sam rozwazalem czy nie mieszkac z nimi.

Niektorzy maja po prostu taka fantazje mieszkc z
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zależy wszystko. Jak wynajmuje pokój w mieszkaniu na spółkę albo mieszka w małym mieszkanku z rodzicami to skreślony bo coś jest nie tak. Jak sam wynajmuje mieszkanie jest ok. Jak mieszka z rodziną w dużym domu jest ok. Jak już spłaca jakieś kredyty mieszkaniowe to minus. Decyzję o zakupie mieszkania (optymalnie budowie domu), gdzie, jaki metraż, umeblowanie itp. chciałabym podjąć wspólnie a nie tylko dostosować sie do tego
@mirko_anonim: normalna sprawa. Ja tez bym na miejscu kobiety tak patrzył. Co atrakcyjna laska ma robić? Utknąć z niezaradnym gościem na wynajmie kawalerki do końca życia? Lepiej znaleźć takiego z mieszkaniem i kasa.
@majkel88 Jak to co ma robić laska? Po prostu ruszyć dupę do pracy i zarobić na mieszkanie. Jak dziewczyna jest taką materialistką, że wymaga od faceta tego na co sama nie potrafi zarobić to się nie nadaje do poważnego związku.
Z taką opinią spotkałem się u większości moich koleżanek, że facet bez swojego m jest skreślony na randkach. Według nich facet 30 lat może nawet nie mieć samochodu, jeździć rowerem i tramwajami, ale powinien mieć własne mieszkanie, spłacone lub w kredycie.


@mirko_anonim: One nie szukają już faceta do "randkowania" one szukają mieszkania za free i wygody.
Facet to tylko narzędzie - one już się wyszalały w latach młodości i szukają frajera