Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ponawiam pytanie bo poprzednie przerosło odpowiadających
Podpiałem się do kumpli i śmigamy rowerami MTB. Niestety odstaje moja forma od nich. Jak się wspomagać by pomóc organizmowi?
Może coś na budowę mięśni, wydolność oddechowa.
Nie piszcie abym schudł (waga OK), pił kawę (źle na nią reaguje) lub podwoił wysiłek.
Pytam o jakieś suplementy. Kreatyna, kofeina? Pytam o konkretne produkty z bdb stosunkiem cena/jakość.
#rower #mirkokoksy #sport #silownia




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
Niestety odstaje moja forma od nich. Jak się wspomagać by pomóc organizmowi?

Może coś na budowę mięśni, wydolność oddechowa.


@mirko_anonim: Trenować... Myślisz, że weźmiesz pigułkę i nagle dotrzymasz kroku ludziom lepiej (lub zdecydowanie lepiej) wytrenowanym od Ciebie? Rower to przede wszystkim wysiłek tlenowy, więc wszystko, co wspomaga budowanie wydolności tlkenowej będzie pomocne (interwały, HIIT, więcej treningów o większej objętości, ale umiarkowanej intensywności). No i nie zapominaj o genetyce, która w dużej
@mirko_anonim: to nie siłownia, żebyś chemią nadrobił kondycję. Do bukłaka/bidonu izotonik, żeby dbać o nawodnienie i nie mieć zjazdu energii w trakcie i w tygodniu kręcić na trenażerze (to Ci zrobi wydolność oddechową, regularne treningi z interwałami). A jeśli Cię bolą mięśnie (co na mtb nie dziwi jeśli dopiero zacząłeś zjeżdżać), to przysiady i wykroki z hantlami, o ile Twoje kolana to zniosą. Nie ma to tamto, chcesz się bawić, to
@mirko_anonim: Jeśli chodzi o najlepszą relację ceny do jakości to zwyczajnie doping. Do jazdy na rowerze ja bym widział tak:
Erytropoetyna czyli EPO - bardzo podnosi produkcję czerwonych krwinek przez co masz lepszą wydolność bo rośnie natlenienie organizmu.
Meldonium na zwiększoną wytrzymałość i tonizację układu nerwowego.
Przed jazdą zaordynował bym jeszcze wziewnie budezonid - lek dla astmatyków rozszerzający pęcherzyki płucne - przyswajasz więcej tlenu
No i testosteron bo teść musi być
coś na budowę mięśni


@mirko_anonim: targanie żelastwa na siłowni

wydolność oddechowa


@mirko_anonim: regularne treningi cardio

Nie piszcie abym [...] pił kawę (źle na nią reaguje)

Pytam o jakieś suplementy [...] kofeina?


@mirko_anonim: xD

a poza tym to wszystko ci już tu napisano - nie szukaj cudownych rozwiązań w suplementach, jak znacząco odstajesz od gości, którzy jeździli i trenowali regularnie
tu na tagu tak zawsze było? Że wychodza przed wakacjami ludzie i pytaja jak zrobić formę bez trenowania?


@hos85: Przed tym jak Białkov wprowadził wypok 2.0 było tu aktywnych sporo ogarniętych ludzi.
A teraz za dużo amatorów pcha się do zabawy i pisze baity.
Kiedyś to były czasy na tagach #rower #szosa teraz to nie ma czasów.