Wpis z mikrobloga

@NogaOdStolu: gorzej, że są faceci, którzy tak robią. Dorosły facet, przyłazi do biura w krótkich spodenkach i trzęsie się z zimna przy temperaturze 21-22 stopni. I przez niego po 3 godzinach pracy pozostali już odpływają, bo przecież tych kilka stopni różnicy robi bardzo dużo, jeśli chodzi o przytomność i wydajność pracy umysłowej.
@sierramikebravo Ale to tak samo jak się autem jeździ jakimś firmowym, wsiadasz po kimś i klima ustawiona na 18 dla kierowcy, na 24 dla pasażera, z tyłu to samo, nadmuch taki że łeb urywa XD
Zamiast ustawić klimę na auto, i dać jej samej kontrolować nawiewy i temperaturę to Janusze wiedzą lepiej XD
A później 2 tygodnie L4 bo klima mnie załatwiła XDDD
@NogaOdStolu do mnie rok temu do roboty dołączyła dziewczyna imieniem Aneta. No i nauczony wykopem coś mówię do reszty „pewno zaraz będzie że zimno zamknijcie okna”. Minęły 2 dni „ja zamknę okna bo zimno”. xD. Wykop uczy i bawi.
@Dudek89: A ja dajmy na to też miałem kilka razy problem z różnymi preferencjami, ale w delegacji.

Weź się gryź z ludźmi, którzy w ogóle nie szanują swojego zdrowia i w mieszkaniu ciągle by wietrzyli, bo im gorąco nawet jak grzejniki zakręcone, a dlatego, że mają nadciśnienie, nałogowo palą od lat czy też nadużywają alkoholu. Do tego #!$%@? ze trzy kawy dziennie.
Mi przy 19 przykładowo robi się chłodno, a taki