Wpis z mikrobloga

Nie z k*rwienia się, flipowania klitek czy longów na Ethereum


@Yuri_Yslin:
- nie sprzedawania żywności w sklepie, kupionej taniej od rolnika,
- nie sprzedaż towarów z importu, które kupił taniej od importera,
- nie dla restauracji bo żywność też ma od dostawców i sprzedaje z marżą

@Yuri_Yslin @Kutafonix215 każdy z was ma rację, dlatego trzba zrobić żeby nie opłacało się inwestować w nieruchomości. Jest to marnotrawienie zasobów, i nie mówimy to o plotkach ale o bogatych ludziach, którzy zamiast inwestować, kupią 40 mieszkań i elo. Splycam to oczywiście.
porównywanie flippera do dystrybutora warzyw


@onomatopejusz: no to teraz sprawdź co robi flipper.
Od początku od kupna nieruchomości np na licytacji, poprzez uregulowanie sytuacji prawnej, wyremontowania, znalezienia najemców i tak dalej. Ale wszystko to można zrobić samemu, podobnie jak nie trzeba chodzić do restauracji tylko zrobić obiad w domu xD
@marcaj
No to spójrz co robi flipper
Od początku spamuje na osiedlach kłamliwymi karteczkami że młodzi kupią mieszkanie, żeby starych i nieświadomych ludzi oszukać na kasę.
Nie mówią nic o słabym stanie instalacji elektrycznej, pudruja gówno żeby przykryć wady i sprzedać z jak największą przebitka.
Na dodatek automatami zabierają oferty ludziom którzy sami by sobie remontowali mieszkania.
Nie wiedziałem, że kucharze wykupili całe żarcie


@Yuri_Yslin: flipperzy też nie xD wszedłem na pierwszy lepszy portal nieruchomości i jest 139547 ogłoszeń na same mieszkania.

odróżniasz łańcuch logistyczny od spekulacji?


@Yuri_Yslin: spekulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Flipper to całkiem nowy zawód, który polega na tym, aby zakupować nieruchomości w okazyjnych cenach, zwiększać ich wartość i kolejno sprzedawać z zyskiem dla siebie
: flipperzy też nie xD wszedłem na pierwszy lepszy portal nieruchomości i jest 139547 ogłoszeń na same mieszkania.


@marcaj: A ile jest mieszkań do remontu po właścicielu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie, które sam sobie wyremontujesz, zamiast płacenia 50k prowizji dla pasożyta, który dobrotliwie pomalował ściany najtańszą farbą i wstawił parę szafek ze sklejki z IKEI ?

Flipper to całkiem nowy zawód, który polega na tym, aby
Rzad powinien tez wprowadzic rozwiazania ktore uatrakcyjnia inne metody inwestycji niz kupowanie mieszkan. Bo poki co jak ktos ma wieksza gotowke to woli kupic chate niz inwestowac to w cokolwiek innego (podatek belki).


@HereAfter: jakoś w innych krajach nie ma podatku belki, a inwestorzy i całe fundusze robią to samo (σ ͜ʖσ)
kolejny pośrednik-pijawka


@Yuri_Yslin: masz rację, już pisałem: tak samo zlikwidujmy sklepy spożywcze, bo to też są pośrednicy pijawki. Kupują od rolników, pakują w najtańsze opakowania i dobrotliwie sprzedają z zyskiem.
Wy tam jakieś skrypty macie do ataku na flipperów? Bo każdy post jak z szablonu :/
@Yuri_Yslin: racja, to jeden ze sposobów, tylko ile można w kółko to samo powtarzać, już od 2 dekad, po chooy ten zus jak i tak trzeba prywatnie, opodatkowanie pracy jest za wysokie itd. Przychodzi w końcu PO DEKADACH w 2024r. ustawa 60k wolne od podatku które obiecali w pierwszych stu dniach - GŁOSOWALI PRZECIW, i chooy, cisza, nie ma protestów, nie ma niczego, na tym etapie należy pogodzić się z tym
tak samo zlikwidujmy sklepy spożywcze,


@marcaj: Czytałeś, co Ci @onomatopejusz napisał, albo co ja Ci napisałem?

Sklep spożywczy to element łańcucha logistycznego, potrzebnego jak cholera, chociażby dla zwiększenia jakości życia - nie musisz jechać 40 km do najbliższej wsi, masz wszystko w jednym miejscu pod domem. Ktoś oferuje ci wygodę, za którą mu płacisz.

Flipper to po prostu pasożyt, który niczego nie wnosi poza trzymaniem towaru i odsprzedawaniem drożej. I nie
@Yuri_Yslin: patrz a są pośrednicy którzy są jednak ok:

pośrednik kredytowy to zacny zawód, ogarnia wszystko, wynagradza go bank

Najbardziej bawi "wynagradza go bank".
Widzę, że spamujesz o flipperach na cały etat więc miłego, mam nadzieję że jest z tego pieniądz.