Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
@xionacz Włączył się do bójki używając autobusu jako narzędzia wywarcia nacisku.

Pomijasz ten najważniejszy element. Tak jak większość broniących kierowcy.

Jeśli z nożem wpadniesz w jakąś bójkę (której nie jesteś uczestnikiem i nikt cię nie atakuje wcześniej) a potem będą dawać ci oklep i kogoś w "obronie" zabijasz to jesteś na takim samym poziomie.

Pamiętaj on ma "w ręku" welotonową maszynę...
@sylwke3100 nie przetłumaczysz tego tutaj, bo większość bardziej identyfikuje się z cichym mirkiem kierowcą w domyśle lekkim przegrywem (były tam jakieś informacje, że leczył się farmakologicznie chyba na depresję) niż bandą pijanej patologii na środku ulicy dużego miasta w godzinach porannych. I ja to nawet rozumiem, bo też mnie patusy denerwują, ale nie uważam, że mi czy komukolwiek innemu daje to prawo do rozjeżdżania ich autobusem xD