Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
on się nie włączył do bójki. Patusy pięściami okładały drzwi bo ich nie wpuszczał, doszło do eskalacji, samica stanęła na jezdni i pyk.


@xionacz: kłamiesz, albo masz słabą pamięć.

Odpal sobie filmik na YT i popatrz dokładnie - patusy leją się na ulicy, kierowca ładuje się w kobietę tak, że ją popycha po czym zaczyna trąbić. Patusy reagują, kierowca rusza, zabija kobietę i "poluje" na sebka w białej polówce po czym
pamiętajcie jak patologia robi syf i chce was skrzywdzić to nic nie róbcie, jak połamią ci nogi to może im się znudzi nie ma co zaogniać


@ElonMuskKochamCie: jak się patologia #!$%@? pomiędzy sobą, to zarówno inteligencja jak i instynkt podpowiadają, żeby nie próbować stać się częścią tego spektaklu.

Na filmie wyraźnie widać, ze patusy skupiają się na sobie - są ludzie na przystanku, jest drugi autobus i nikt ich nie zaczepia;
@sylwke3100 autobus ich sprowokował za to że istniał !! Jak on śmiał poruszać się po ulicy i ich trąbić żeby zeszli skandal !! Psychopata!! Jak sam mówisz dał im sygnał żeby zeszli z ulicy, jakby był psychopata to by ich rozjechał i jechał dalej. Cały świat ma się ustawić pod Patysów a autobus najlepiej żeby cały dzień tam stał bo się pajace biją na środku ulicy
@ElonMuskKochamCie No nie wiem jak nazwać to co napisałeś ale chyba nic innego niż brak mózgu nie można po tym stwierdzić.

To że ulica jest od tego by pojazdy nią jeździły nie oznacza że daje ci prawo do rozjeżdżania kogokolwiek kto się tam znajduje. Z resztą gdyby ten kierowca miał mózg to zadziwiłby na policję i dziś jeździłby dalej. A oni pewnie max godzinę i by zniknęli.

No ale jak się ma
@sylwke3100 czyli jak już doszło do sytuacji że ktoś włamywał się do autobusu żeby go pobic/zabić co miał zrobić.

Zabawne że każdy pomija fakt że chłop ruszył dopiero jak nakoksowany psychol wyrywał drzwi do autobusu xD

Czy jak popełnił ewidentny błąd to za szturchnięcie patuski biegającej po ulicy powinna być kara śmierci przez skatowanie przez jej naćpanego chłopa?