Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
@xionacz: Chyba zacznę liczyć ile razy ten temat wraca... Na razie ostatni raz przeklejałem ten komentarz 2 tygodnie temu.
Ile jeszcze razy wykopki będą wyśmiewać sprawę tego autobusu...
Mogę tylko przekleić mój komentarz z poprzedniej edycji śmiania się z Jej śmierci.
'' Czy Wy jesteście tu wszyscy normalni? Przecież w większości artykułów na ten temat mówiło się, że przejechana kobieta nie miała nic wspólnego z tą awanturą, a jedynie próbowała uspokoić
@ElonMuskKochamCie: ale ty rozumiesz, że oni stali daleko od niego I nie było żadnego wyrywania drzwi? Nikt na niego nie krzyczał, nikt go nie straszył, nikt mu nie groził. Patusy nawet go nie widziały.

Zaatakowali go dopiero gdy z premedytacją ruszył w ich stronę i wjechał w srodek ich grupy. Na ch0j to robił jak nie chciał się bić?

Jak skomentujesz to, że był naćpany i po tych lekach nie wolno
Zaatakowali go dopiero gdy z premedytacją ruszył w ich stronę i wjechał w srodek ich grupy. Na ch0j to robił jak nie chciał się bić?

@Nowekonto1238: w sensie pytasz po co kierowca autobusu jechał autobusem na przystanek autobusowy? To jest to pytanie które chcesz tu zadać?

To pewnie dlatego że chciał się bić.
Odpal sobie filmik na YT i popatrz dokładnie - patusy leją się na ulicy, kierowca ładuje się w kobietę tak, że ją popycha po czym zaczyna trąbić. Patusy reagują, kierowca rusza, zabija kobietę i "poluje" na sebka w białej polówce po czym odjeżdża.


@aegypius: No przecież wyraźnie widać że się do niego dobijają i próbują drzwi otworzyć xD To było pomiędzy "Patusy reagują" a "kierowca rusza". O ile mnie pamięć nie
@xionacz: No nie wiem, akurat ta laska co zginęła to chciała uspokoić sytuację i rozgonić towarzystwo, a jej się dostało i przypłaciła życiem.
A sam kierowca tez nie próbował jakoś ominąć ich, tylko tak jakby dołączył do bójki mając autobus.
ale 16 lat to imho przesada, bo nikogo na tej drodze nie powinno być.
Niedawno był niemal identyczny gówno wątek w tym temacie: https://wykop.pl/wpis/75442157/wpis , warto było #!$%@?ć prasówkę do komentarza, bo teraz mogę go wklejać w #!$%@?ą nieskończoność:

1. Bądź Łukaszem, w 2018 próbuj się zabić, bo rzuciła cię kobieta. Specjaliści kierują cię na terapię? Jeb terapię, a zamiast niej wal leki i dragi w różnych miksach;

2. Aplikuj do pracy, tak jakby zapomnij o tym fakcie wspomnieć na badaniach i rozmowach kwalifikacyjnych;

3. Aha,