Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
Zabawne że każdy pomija fakt że chłop ruszył dopiero jak nakoksowany psychol wyrywał drzwi do autobusu xD


@ElonMuskKochamCie: A ten niekoksowany chłop ruszył, bo? Bo autobus sobie stał i trąbił? xD

Serio nie wiem jak można bronić kierowcę. W najlepszym wypadku to skończony debil w najgorszym zwykły sadysta.
  • Odpowiedz
@Anthermil czyli za puknięcie losowej osoby biegającej agresywnie po ulicy kara śmierci przez skatowanie. To na sens, dziękuję za rozjaśnienie sytuacji

Ps autobus nie zatrzymuje się w miejscu jak nadusisz hamulec na drogę hamowania i właśnie wtedy ja puknął z prędkością 5km h
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: Ok, czyli wg ciebie ze strachu przed skatowaniem mogę #!$%@?ć niewinną osobę. Ma to sens, dzięki za rozjaśnienie sytuacji.

Ps autobus nie zatrzymuje się w miejscu jak nadusisz hamulec na drogę hamowania i właśnie wtedy ja puknął z prędkością 5km h


PS Idiota mógł się nie zatrzymywać na tym przystanku lol
  • Odpowiedz
@szynszyla2018 nieźle cię poniosło. akurat k-ce w stosunku ilosci osób jaka tam się przewija, a popełnianych przestepstw to jedno z najbezpieczniejszych miast w Polsce, i pewnie europie też odkleju xD
  • Odpowiedz
@xionacz jako kierowca autobusu powiem Ci, że zachował się jak idiota, widział ją doskonale. W środowisku kierowców ma on nikłe poparcie. Takich sytuacji każdy z nas doświadcza kilkanaście rocznie i tylko jeden zaburzony idiota postanowił kogoś rozjechać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dobry_Gospodarz pytanie kto w takim razie chorego zaburzonego człowieka do pracy przyjmuje, nie ma cię badań lekarskich? Przecież się leczył i było to wiadome od przyjęcia ponoć. Mówię chory biedny człowiek.
  • Odpowiedz
To, że wykopki wystalkowały tamtą rozjechaną babkę i zgodnie stwierdziły, że to jakaś głupia karyna, więc należała jej się śmierć pod kołami autobusu stało się dla mnie ostatecznym dowodem na nieuleczalną degenerację większości ludzi na tym portalu
  • Odpowiedz
  • 2
@aegypius: Nie kłamie. Żali mi po prostu chorego człowieka, który po prostu zamiast otrzymać pomoc jak zwykle w tym kraju został dopuszczony do miejsca pracy którego nie powinien wykonywać. Bo jak kolega wyżej pisał - badania to mit. Gdyby dostał wcześniej odpowiednią pomoc plus PRZESZEDŁ ODPOWIEDNIE BADANIA W FIRMIE tragedii by nie było.
  • Odpowiedz
@xionacz: standardowo przypomnienie dla upośledzonych umysłowo: kierowca autobusu złamał wszystkie możliwe przepisy zarówno ruchu drogowego jak i bhp kierowcy zawodowego, jak i przewoźnika osób, kiedy zlekceważył zagrożenie zamiast zatrzymać autobus natychmiastowo gdy zauważył zamieszanie rozgrywające się także na jezdni. Potem ponownie pogwałcił wszystkie możliwe przepisy wjeżdżając tym autobusem w tłum ludzi, wpadając na tak debilny pomysł podjęcia próby rozgonienia towarzystwa przy pomocy autobusu mogącego bez trudu pozbawić życia pieszego bądź nawet
  • Odpowiedz
robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@xionacz: Przecież w Katowicach co druga osoba na ulicy to patus, nikt tutaj z ościennych nie musi robić obory. Wiem bo tu mieszkam.
  • Odpowiedz
@tabee: @xionacz problemem tego przypadku jest to że video wyglądało inaczej zależnie od tego gdzie patrzyłeś. Jak patrzyłeś na kobietę trzaśnięta przez autobus nie widziałeś patosów. Jak na patosów nie widziałeś kobiety. Stąd tak nie pogardzałem opinie
  • Odpowiedz