Wpis z mikrobloga

Tatuaże u laski = zaburzenia psychiczne. Nie poznałem jeszcze żadnej normalnej kobiety z dziarami. Dla mnie idealny znak, żeby od takiej się trzymać z daleka. Ewentualnie jeszcze jakaś jedna, mała dziarka, zrobiona w młodym wieku. Ok. Ale jak widzisz babę, która zrobiła z siebie brudnopis, to masz pewność, że trzeba zachować dystans.

To samo tyczy się kolczyków. Jeśli przekłute jest coś innego niż ucho, no to też prawdopodobnie masz do czynienia z jakąś alternatywką.

Problem jest taki, że zdecydowana większość młodych kobiet nie ma klasy, albo ma jakąś super potrzebę zwracania na siebie uwagi. Widzisz 25-27 kobietę i zastanawiasz się, czy mentalnie nie ma 17 lat. Naprawdę strach z kimś takim nawiązać relację.

Kiedyś tak wyglądały tylko osiedlowe karyny, dzisiaj to jakaś moda.

#p0lka #moda #logikarozowychpaskow #tatuaze #takaprawda #heheszki #bekazpodludzi
  • 92
@Kopyto96:

Dołóż wszelkich starań, aby jednak na tę terapię się z nią wybrać. Mówię z własnego doświadczenia. Miesiąc temu ze mną też zerwała dziewczyna po prawie 10 lat związku ale nie składam broni i płacę za terapię - widzę zdecydowaną poprawę, oboje wiemy, co musimy poprawić i jakoś to leci powoli.

Powiedziałem sobie, że dopóki nie wykorzystam wszystkich możliwości, to tej broni nie złożę i będę walczył.

A jeżeli ona nie
  • 0
@vulfpeck: Ona nie chce raczej tej terapii, ona na ten moment nie chce mieć ze mną nic wspólnego, jak do niej poruszam jakiś temat nas, to pisze mi, że mam dać jej spokój bo mnie zablokuje. Spróbuję za tydzień-dwa pogadać. Muszę i tak odebrać od niej z domu rower, bo jej rodzice mają busa i życzliwie zabrali mi go z naszego poprzedniego mieszkania na przechowanie.

Bardzo mi tego szkoda. Ja sam
  • 0
@vulfpeck: A ile ci zajęło czasu od zerwania do w ogóle poruszenia tematu terapii? Może nie poruszenia, ale chociaż tak, żeby ją tym zainteresować.

U mnie minęło 12 dni od rozstania i 4 dni od ostatniego spotkania, gdzie sprzątaliśmy mieszkanie i dalej było sporo negatywnych emocji i nerwów. Tym bardziej, ,że różowa to ślepa jak kret (nosi okulary), a musiałą wracać późno wieczorem po ciemku autem i już miała gula o
@Kopyto96: Pisanie takich wysrywów na wykopie = zaburzenia psychiczne. Nie poznałem jeszcze żadnego normalnego człowieka oceniającego całą populację osób przez pryzmat jakichś wybranych jednostek. Dla mnie idealny znak, żeby od takiej osoby się trzymać z daleka. Ewentualnie jeszcze jakiś jeden, mała post, pod wpływem alkoholu Ok. Ale jak widzisz typa, która #!$%@? takie wysrywy z siebie notorycznie, to masz pewność, że trzeba zachować dystans.
@Kopyto96

Tydzień po zerwaniu już mieliśmy pierwszą sesję. Trochę się #!$%@?łem, bo mogła zasygnalizować, że coś jest nie tak, to bym mógł zareagować wcześniej, ale wyszło, jak wyszło.

Czasami myślę, że to nie ma sensu, natomiast jej też zależy, aby na tę terapię chodzić, więc widzę światełko w tunelu. Natomiast na szybko musiałem kminić kawalerkę, co było trochę obciążające psychicznie, ale dość szybko udało mi się znaleźć nowe lokum, więc mamy tymczasową
@Kopyto96 Wydziabane zwykle dobrze się sypią ( ) A co do relacji to nie zauważyłem nigdy korelacji. Powiedziałbym nawet że lepiej wiedzą czego chcą i nie grają chorych gierek