Wpis z mikrobloga

@czykoniemnieslysza: to jest niestety od kilku lat. Dla mnie to moda na 'biedę lat 90'
Ogólnie obiektywnie słabo to wygląda i biednie wizualnie. Już nie tylko nie ma subkultur ale zwykły casualowy/sportowy ubiór jest w odwrocie i styl jaki się utrzymuje to ten po cygańsku.
Pracowałem w takim januszexie jak ten giftpol, mój były szef jak spojrzał na ubiór dwóch takich praktykantek, to puszczał je wcześniej do domu z litości, bo
@czykoniemnieslysza faktycznie chyba billy elish to zapoczątkowała, że będzie się ubierać jak chce i tak aby nikt nie był w stanie ocenić jej sylwetki, dzięki temu uniknęła tekstów w stylu za gruba za chuda etc.
obcisłe ubrania, spodnie rurki wcale nie są takie wygodne, ale za to cieszą oko szczególnie płci męskiej, której podoba się widok podkreślonych nóg, pośladków. osobiście uważam to za progres, że kobiety ubierają się teraz wyłącznie dla siebie,
@czykoniemnieslysza: kobiety są podatne na ocenę innych, stąd między innymi (bo nie tylko) częsta zmiana trendow. Ludzka natura każe się w jakiś sposób wyróżniać, więc co jakiś czas odważniejsze jednostki podejmują ryzykowniejsze działania i albo zostaną wysmiane, albo ich rozwiązania przyjmą sie. Jeśli ktoś odniesie sukces ze swoją zmiana np w modzie, ludzie chcą to naśladować, bo chcą być kojarzenie z dana osoba/marką. Następni to szaraczki jak panie że zdjęcia, prawdopodobnie