Wpis z mikrobloga

@Noniusz: właśnie przez to jak są obszerne. Mają małą powierzchnię styku z ciałem co samo w sobie jest komfortowe, szczególnie dla kogoś przyzwyczajonego do sukienek. Nie krępują ruchów jak się chce schylić, zrobić jakiś wykrok itd. Prawdopodobnie mają normalne "męskie" kieszenie a nie imitacje na co kobity bardzo narzekają. Można je łatwo podwinąć jak potrzeba. Łatwo się je zakłada i zdejmuje nie trzeba robić żabiego uginania nóg jak przy rajstopach czy
Sam często zakładam luźne, workowate ciuchy do zadań pobocznych i śmiało polecam też Tobie cumplu.


@The_Czop_Show: na co dzień chodzę w spodniach cargo, więc wiem, że to wygodne. Wszystkie zalety, które wymieniłeś - zgadzam się - ale do tego nogawka nie musi być 3 razy większa od nogi, żeby aż powiewała na wietrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, przydeptywanie sobie spodni z tyłu też raczej nie
Noniusz - > Sam często zakładam luźne, workowate ciuchy do zadań pobocznych i śmiało ...

źródło: 2024-03-17_15-24

Pobierz
@Noniusz: aż mi się głupio zrobiło bo w połowie par spodni z młodości miałem wydeptane nogawy xd Wspominam jako wygodne i myślę, że dupery też w dużej mierze tym się kierują. Te obszerne nogawki robiły robotę. Można łatwo je podwinąć, podrapać się, poprawić skarpetkę itd. Nie będę się tutaj spierać bo to czysto teoretyczna dyskusja o osobistym komforcie użytkowania ale rozumiem te dziewczyny i pokój ich domom.
@czykoniemnieslysza: Nie no ku.rwa. Ale mam mindfuck teraz. To zdjęcie wygląda w 99% jak zdjęcie mojej klasy. Patrząc w miniaturkę byłem pewien, że tak. Po powiększeniu dalej patrzę i no nie wierzę, wszytsko się zgadza poza twarzami. Ale są bardzo, bardzo podobne. Każdy jeden mi kogoś przypomina. Nawet te dziewczyny w pierwszym rzędzie z założonymi nogami są bardzo podobne jak moje koleżanki które tam siedziały i tak wyglądały. Nic nie zmieniałeś?