Wpis z mikrobloga

Nie posiadam auta przez miesiąc, także czasami jeżdżę autobusem. Nawet jakby komunikacja miejska była za darmo, to i tak bym się na nią nie przesiadł.
Gorąco jak w piekle, stare baby się przepychają, szturchają, ludzie śmierdzą, kaszlą, chyrlają, depczą.
Piątek, widać że chłop ztyrany jak pies, chleje Tatrę, później wyjął kiełbasę, a na koniec kanapkę z pasztetem.
Może pieniądze nie dają szczęścia, ale dają komfort.
#oswiadczenie #komunikacjamiejska #transport #samochody
  • 79
@Ritowel11 @finchharold co Ty gadasz, komunikacja miejska jest okropna, pomijając już aspekty wymienione przez opa to jeszcze jest duża szansa że jak gdzieś jedziesz to akurat wejdzie jakaś grupa patusow co drze mordę albo puszcza jakieś gówno na głośniku xD kiedyś jechałam autobusem i typ rozbił szybę bo nie kupił biletu i się zaczal przepychać z kanarem.... albo ile razy jakiś żul TAK #!$%@?Ł że dosłownie trzeba było stać z 5metrow od
@Sylwester_Zwalon: Jeździłem za darmo przez jakiś czas i było spoko, nie musiałem marnować pieniędzy na paliwo :) Może w moim mieście ludzie są bardziej kulturalni, bo nic mi nie przeszkadzało podczas jazdy, nawet jak był tłok ;)