Wpis z mikrobloga

  • 29
@Beeercik #!$%@?ąc od rozrysownia linii (xd) to dla mnie na oko wyglada zdecydowanie na gola. Biorąc pod uwagę ułożenie ciała gk i, ze jego dłoń jest daleko od stopy, która wchodzi już na linie, to piłka na logikę powinna być za linia
  • Odpowiedz
@Daqnny: na oko to chłop w szpitalu umarł
Technologia goal line się nie myli i tyle
Albo piłka przekroczy linie i zegarek zawibruje albo nie, tu nie ma miejsca na interpretacje
  • Odpowiedz
@Beeercik: Piłka musi przekroczyć całym obwodem linię czy tylko połową obwodu? Gdyby narysował tą linię bliżej stopy to być może dawałoby do bardziej prawdziwy obraz sytuacji i wydaje się, że przynajmniej połową obwodu przekroczyła.
  • Odpowiedz
Śmieszne, że nie ma lepszych ujęć


@Beeercik: śmieszne, że na super odjechanym stadionie, za miliony monet, nie ma kamery ustawionej na linii bramkowej
( ͡º ͜ʖ͡º)
gratuluję zdobycia mistrzostwa, ligę #!$%@?śmy nie tutaj, ale z Gironą i Villarealem
  • Odpowiedz
  • 0
śmieszne, że na super odjechanym stadionie, za miliony monet, nie ma kamery ustawionej na linii bramkowej


@AgentGRU : Nie mam pojęcia czy są czy nie ma, wydaje mi się że kamer to tam jest kilkadziesiąt, ale za realizację transmisji odpowiada katalońskie Mediapro, może takie kamery sobie dobrali dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ligę #!$%@?śmy nie tutaj


No to jasne, że liga była już rozstrzygnięta jakoś w styczniu,
  • Odpowiedz
@Jubilerr wystarczy obejrzeć materiały, zobaczyć gdzie było kolano, gdzie prawa ręka i gdzie piłka.

zauważ jedną rzecz - każda kontrowersja na korzyść madrytu. Modrić mógł spokojnie wyłapać 4 żółte, dostał jedną.
  • Odpowiedz