Wpis z mikrobloga

Nie posiadam auta przez miesiąc, także czasami jeżdżę autobusem. Nawet jakby komunikacja miejska była za darmo, to i tak bym się na nią nie przesiadł.
Gorąco jak w piekle, stare baby się przepychają, szturchają, ludzie śmierdzą, kaszlą, chyrlają, depczą.
Piątek, widać że chłop ztyrany jak pies, chleje Tatrę, później wyjął kiełbasę, a na koniec kanapkę z pasztetem.
Może pieniądze nie dają szczęścia, ale dają komfort.
#oswiadczenie #komunikacjamiejska #transport #samochody
  • 79
@Kupamilosci

dokładnie to mnie przekonało do zakupu auta, to jest #!$%@? żeby miesięczny bilet kosztował 300zł to tyle wydam na 600km autem.


Ile?! U mnie miesięczny na wszystkie linie 140 zł.
@Sylwester_Zwalon jezdzilem przez prawie 2 lata komunikacja nie wygoda w chuy kombinowanie często brak miejsc i #!$%@?ące stare baby co jak widzą jakas stara babe to każą im ustąpić a cenowo i tak wychodzi jak za paliwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
itt widać kto mieszka w zadupiejewach i jedyny autobus ma o 5:00 i powrotny o 17:00 xDD
metro to zbawienie i współczuję każdemu miastu bez metra

I mam nadzieję, że w końcu wprowadzą te strefy czystego transportu i na Śródmieściu będe miał spokój z korkami, bo bydło z Służewa, Ursynowa, Gocławia czy innego Stulejówka, nie będzie mogło wjechać do centrum
gdzie wy mieszkacie? ja tam wolę wozić dupę samochodem albo rowerem, bo szybciej i bardziej niezależnie, ale ta mityczna patola z busów to taka sama jak i na osiedlu jak wyjdę z psem. czyli prawie żadna, chyba, że masz pecha
@tellet: możesz sobie wypisywać w internecie co chcesz, prawda jest taka że prędzej czy później to i tak nastąpi i większość nie będzie mieć wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sylwester_Zwalon: też raz na ruski rok przemieszczam się autobusem i zawsze mnie to brzydzi xD Fakt że mozesz usiąść na krzesełku gdzieś pewnie już kilka razy jechał obsrany żul xd I poręcze które non stop dotykaja setki ludzi codziennie.