Wpis z mikrobloga

czemu w tym #!$%@? #lidl żeby zapłacić za drobne zakupy gotówką to muszę wzywać do kasy samoobsługowej kasjera żeby otworzył normalna kasę i żeby mnie obsłużył przy kasie samoobsługowej?! przecież to jakiś absurd... z 2 minutowej porannej wyprawy po pierdoły robi się #!$%@? na pół dnia
#problemypierwszegoswiata
  • 67
  • Odpowiedz
@Mete: W Auchan i bi1 mają kasy samoobsługowe na gotówkę. Gdy mam wybór, chodzę tam.
A ty zacząłeś robić zakupy wczoraj, że się dziwisz, jak Lidl i bieda dymają cię na gotówkę?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 29
@frutson przecież jasno napisał. Gdy są otwartego kasy samoobsługowe, a zwykle zamknięte to pracownik i tak obsługuje przy samo obsłudze xd
  • Odpowiedz
W ten sposób tresują, żebyś już tylko korzystał z tych samoobsługowych.

@LoginPospolity: w jaki sposób możliwość płacenia tylko kartą podczas gdy ktoś chce gotówką, to tresowanie żeby używać tylko samoobsługowych?
  • Odpowiedz
@frutson a ja widziałem, jeszcze typ bezczelnie powiedział do klienta, żeby szedł do kasy samoobsługowej. Oczywiście zrobiła się awantura, włącznie z kierowniczką sklepu i musiałem potwierdzić wersję klienta, że pracownik tak powiedział, bo stwierdzał, że tylko klienta poprosił, co było kłamstwem, to wręcz był chamski rozkaz
  • Odpowiedz
nigdy nie widziałem by wszystkie kasy były zamknięte


@frutson: czasami wieczorem przed zamknięciem zostawiają tylko kasy samoobsługowe otwarte. Już tak kilka razy trafiłem.
  • Odpowiedz
@Limonene chodzi o to, że obojętnie; czy chcesz płacić karta, czy gotówką to i tak odsyłają do bezobsługowych i tam kasjerka wydaje resztę biegając po nią do normalnej kasy, która w tym momencie jest "zamknięta".
  • Odpowiedz
@frutson: W lidlu to czesta praktyka, w biedrze mają naganiaczy którzy naganiaja stare baby do samobsługowych, w Lidlu celowo i z premedytacja przy mniejszym ruchu zamykaja wszystkie kasy, zebys szedł do samo obsługowej i to nie jest takie pragmatyczne, "widze pana zaraz podejde" tylko beda sie z toba wykłucac bezczelnie ze masz isc do samoobsługowej.
  • Odpowiedz