Wpis z mikrobloga

@OddajButa123:

jakim cudem człowiek który nie potrafi nawet pisać w swoim języku prowadzi firme? To musi być jakiś trup utrzymywany z państwowych pieniędzy, bo nie wierze że taki januszex lecący na 20-letnim sofcie jest rentowny


No normalnie, umie się rozpychać łokciami, jest 'zaradny' potrafi zagonić innych do pracy na siebie, do tego nie trzeba być inteligentnym. Mam nawet wrażenie że ludzi inteligentni rzadziej zakładają biznesy bo za dużo analizują i myślą
@JamesJoyce: tylko, że my mamy używanie, a dziewczyna straszona jest pozwem i staję się czarną owcą w branży. Kto ją zatrudni jak wrzuca wewnętrzną korespondencje? Ma talent. A jakoś nikt nie chcę jej pomóc. Ani prawnie, ani zatrudnić. Co internet pośmieje z Janusza, to jutro zapomni. Janusz po miesiącu albo przestanie dostawać niskie oceny. Ciekawe co u niej po tym czasie. Nie wiem choć się domyślam.
Mały biznes #!$%@? xD na grupie 29 osób zakładam że pracowników xD no faktycznie nie stać go na adobe xD

@KochanekAdmina: ale skąd masz pewność, że te 29 osób jest związane z działalnością graficzną? Nie mam pojęcia co to za firma, stąd założenie, że niekoniecznie muszą mieć coś wspólnego z grafiką - i w takiej sytuacji brak Adobe to normalna sytuacja.

Ale @CreaOnion podał, że to firma, która zajmuje się marketingiem
@Przypadkowy: gowno wpisala, co to ma za znaczenie? Rozmowa jest od tego by to sprawdzic. Jak wpiszesz pakiet office to warto sprawdzic, czy taki w chmurze czy zainstalowany na kompie bo ludzie potem nie ogarniają pracy w grupie z kilkoma osobami xd taki przyklad ale jak ktoś wpisze "corel" to uwierzysz mu na slowo? Zreszta osoba ze screena nie ukrywa ze go nie zna wiec pewnie w cv go nie wrzucila
@buont ale właśnie tak jest. Jak jakiś programista dobrze poznał jeden język obiektowy, to w 6-8 tygodni spokojnie taką osobę jestem w stanie przystosować do innego środowiska. Nie miałem jeszcze sytuacji, żeby było inaczej, no chyba, że ktoś ogólnie się nie nadaje to nic wtedy nie pomoże.