Wpis z mikrobloga

250KG na klatę :) Normalnie, po ludzku, elegancko ale i nudno bo bez żadnych gum czy łańcuchów. LOL.

Jak to zwykle u "nowonarodzonego" Intrudera, zapas był :) +10kg względem poprzedniego PR-a mi wystarcza w zupełności.
275kg na klatę jeszcze w tym roku wydaje się do osiągnięcia. Zobaczymy, nie ma co się spieszyć, na spokojnie trzeba, nie robię żadnych "peaków", nie planuje też wchodzić na typowe środki "na siłę". Po prostu ciężka i sumienna praca i zobaczymy dokąd dojdę.

W niedziele poszło 350kg w ciągu, dzisiaj 250kg na klatę, no zostaje jeszcze siad do sprawdzenia, kiedy ? Nie wiem, ale wydaje mi się że 350-380kg w taśmach pyknę.

Czuje że treningi mam fajnie dobrane na ten moment, wszystko ze sobą gra i układa się w całość. Postaram się tego trzymać a to trudne zadanie :P Bo od zawsze mam chęć próbowania czegoś innego, ulepszania i kombinowania... A jak przekombinuje coś może być lipa heh.

Bench press 250kg x 1
JM press 170kg x 8
Triceps pushdown 4x12
Incline DB rows 40kg 4x12
Fat grip wide lat pulldown 4x12
Band pullaparts 3x30

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - 250KG na klatę :) Normalnie, po ludzku, elegancko ale i nudno bo bez ża...
  • 36
@IntruderXXL: wizja dogonienia cie coraz bardziej odbiega od rzeczywistości, chociaż jak teraz @Kasahara mnie przypilnuje to może się to udać... W niedzielę pomimo krzyków, ryków i starania się zniszczenia ciezaru poszło tylko 185kg, 15 mniej niż treningowo heh lol. ( https://streamable.com/r5gn6h ) Co prawda na strefie rozgrzewki później 190kg, ale to nadal LATA ŚWIETLNE za tobą. ( https://streamable.com/48bbtc ) Na zdjęciu ja i Adaś:)
krzysztoww - @IntruderXXL: wizja dogonienia cie coraz bardziej odbiega od rzeczywisto...

źródło: IMG_20240312_163059_493

Pobierz
@krzysztoww: Gratuluje startu, nie ma co się przejmować że coś tam nie poszło tym razem :) Z zawodami i tak jest tak że w końcu trafisz na takie że wszystko zagra i wyjdzie świetny wynik. Najważniejsze to sumiennie i ciężko trenować, progresować na treningach, no i MYŚLEĆ!
W każdym razie potrzeba czasu, naprawdę nie ma co się spinać, za wszelką cenę chcieć dokładać jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, bo to
WTF, myślałem, że chociaż jakiś grind będzie. Widzę po znajomych ile bomba daje, ale chyba ciągle tego nie doceniam XD


@DywanTv: A co ja mówiłem PRZEZ LATA!? Wszyscy się ze mnie śmiali i mówili że przesadzam, że sterydy to tam prawie nic nie dają, i ze bez nich to by prawie tyle samo robili xD
4miesiące temu 205kg na klatę cięzko jako natural robiłem, dzisiaj 250kg łatwo poszło lol. A nawet